erpracht met modellen voor prijs n,,., PA NO R A 53 I I MODELLEN i - Een bericht, dat U in een tijd van voortdurende prijsstijging zeker welkom zal zijn en reductiebon mode-album „Zomerpracht" weer op het goede moment om U voor te lichten over de mode van het a.s. seizoen. Na den kouden winter wachten ons een mooi voorjaar en een warme zomer. We hebben met de samenstelling van het boek daarop gerekend en juist die modellen gekozen, welke U straks graag zult dragen; een zeldzame verscheidenheid voor U, een bijzondere collectie voor de kinderen. Fraaie breivoorbeelden met een volledige beschrijvingeninteressanteartikelen maken dit boek tot een onmisbaar bezit. Wilt U spoedig kennis nemen van al dit mooi's Dat kan! Uw boek ligt gereed en we zullen gaarne Uw bestelling uitvoeren. KNIPPATRONEN. Van alle 363 modellen kunt U weer tegen billijke prijzen - 20. 35'en 50 cent - knippatronen verkrijgen. REDUCTIEBON. Om de kennismaking met deze uitstekende knippatronen nog aantrekkelijker voor U te maken, bevindt zich in „Zomerpracht" een reductiebon, welke recht geeft op 40 tot 50 korting, één van de vele voordeelen, welke ver bonden zijn aan het bezit van dit fraaie modcboek. Zöudt U het maar niet meteen bestellen Bestellingen kunnen geschieden hij [hr agent. Uw bezorger of den boekhandeldoor girostortinq <>l> no, 295651 door toezending can bel bedrag per postwissel in postzegels aan onderstaand adres PATRON EN KAN TO O R Nassau pie in 1 - Haarlem

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 8