PEPSODENT NflC/Zf WAKE HDZ MAN TANDPASTA ...BEVAT IRIUM VOOR GROOTERE REINIGENDE WERKING 26 Rosemary Lane, filmster van Warner Bros, in „Vier Dochters" Een vroolijke schitte ring van parelwitte tanden verheldert Uw gelaat - zoodra U op kijkt - zoodra U glim lacht. Dat is de groote verrassing van 1RIUM in Pepsodent. En wel op een zoo volmaakt veilige manier! Pepsodent met Irium is absoluut onscha delijk voor het azuu 25, 50 en 80 ets. De groote tube is voordeeliger. Vervolg van blz. 23 dat zij met geen anderen dokter over- dat u flink eet.'t Zal u Lier wel wat beter weg kon. Anne, van nabij getuige van .smaken dan in Hepperton, denk ik." Prescott s optreden, kreeg steeds meer Toen Lij w7eg was gereden ging Anne respect voor de wijze; waarop hij het de trap op. naar haar patiënte? Haar geval behandelde. Hij ging bedaard, gezicht stond peinzend en vol aandacht, met weiafgewogen ongedwongenheid, op Dr. Prescott was zoo vriendelijk tegen den rand van het bed zitten, en luisterde haar geweest, zij had haar tegenwoor- met een onverstoorbaar gezicht naar de dige positie voor zoo'n groote gedeelte eindelooze opsomming van versehijnse- aan hém te danken, dat zij een krachti- len door zijn patiënte. Als ze het wat gen aandrang in zich voelde, om ook iets al te bont maakte met haar beweringen voor hém te doen. Hij was voor haar of eisehen, trok hij zijn eene wenkbrauw de verpersoonlijking van het heste en omhoog op een manier, die duidelijker hoogste in het vak. En wat hij nu sprak dan woorden. Als hij wegging nastreefde was geen persoonlijk belang, voelde mevrouw Bowley zich gekalmeerd maar een ideaal. Zij moest hem helpen, en getroost, en geloofde zij bijna dat zij moest iedere gelegenheid die zij vond, ze nog ooit gezond zou worden. waarnemen. Niets in 't leven zou zij zoo Anne placht met den dokter mee te heerlijk vinden, als daarin te slagen, loopen de breede trap af en naar de voordeur. I erwijl ze zoo samen liepen Al vóór Anne vierentwintig uur in gaf hij haar zijn instructies. Aan 't einde huis was had zij er zich op ingesteld, om van zijn opmei kingen keek hij haar met al het mogelijke voor haar patiënte te een snellen blik aan. doen. Dat zij goed begonnen was. wist zij. ,Weet u nog wat ik u eens gezegd Zij scheen in den smaak te vallen bij heb - hoeveel goede verpleging waard mevrouw Bowley. En dat was de hoofd was? Hier hebt u nu een geval, waarin zaak: het vertrouwen en de genegenheid een goede verpleegster meer kan herei- van die vrouw te winnen. - ken dan de beste dokter. Ik krijg die Des Donderdags om één uur, toen zij arme ziel maar een minuut, of tien per een uur vrijen tijd ging genieten, hoorde dag te zien. Maar u bent den heelen zij beneden gerucht, dat er haar toe tijd bij haar. U kunt een ontzaglijk bracht, op het bordes van de trap te grooten invloed op haar uitoefenen." blijven staan en over de leuning naar Anne bloosde een beetje. omlaag te kijken. Matthew Bowley „Ik wil graag mijn best doen. 't Is een stond in de vestibule hij kwam heel aardige vrouw. Ik zou t heerlijk terug uit Liverpool, waar hij voor zaken vinden, als ze weer op de been kwam." drie dagen vertoefd had. Bowley werd Hij knikte. door' Collins, den butler, uit een kolos- Daarom ben ik blij, dat ik u hier in sale autojasgeholpen, en met een buiten huis heb gekregen. Toen Bowley 't voor- gewone snelheid stelde hij den man een stelde, vond ik 't dadelijk een goed reeks vragen. Opeens keek hij op en idee." Hij zweeg even. „Hij zou u erg zag hij Anne. dankbaar zijn en mij misschien ook Hij staakte het machinegeweervuur ate we haar weer normaal kregen." van zijn ondervraging en riep naar Zij voelde aan, welke heimelijke ge- boven: dachte er achter zijn woorden school. „O, bent u daar, zuster Lee? U moet Vóór ze er erg in had waren de woorden ik net hebben. Vertelt u me maar eens, er uit: hoe 't gaat." „Dus u denkt- nog steeds aan uw Terwijl Anne langzaam de trap af- kliniek. daalde, sprak hij den butler weer aan. Hij keek haar met 'n scherpen blik „Zuster Lee zal vandaag met mij aan, en haar blos werd donkerder. Toen lunchen. Dien maar meteen op, Collins antwoordde hij, op een ietwat bijtenden als ik bij mevrouw geweest ben." toon: Het was moeilijk, tegen zulk een „Ja, zuster. Ondanks onze prachtige dwingend bevel protest aan te teekenen. reclame is mijn goede vriend Bowley Bowley liet haar trouwens geen tijd, om nog steeds niet over de brug gekomen, iets te zeggen. Hij holde naar hoven om Misschien maken we goede vorderingen zijn vrouw op te zoeken, en kwam vijf maar we zijn er nog niet." Weer minuten later weer beneden: in zijn zweeg hij even. „Hij is nogal taai, ziet u. handen wrijvend ging hij haar voor de En hij wil volgende maand burgemeester zonnige kamer in, waar hij den maaltijd zien te worden. Nu is hij doodsbang, had laten opdienen, om de conservatieve elementen in de Anne had haar lunch werkelijk liever stad kwaad te maken, dus durft hij 't alleen op haar eigen kamer gebruikt; niet aan, bij zoo'n oproerling als ik in dat werd haar ook door de etiquette t schuitje te stappen dan vinden ze van haar beroep voorgeschreven. Maar hem te modern en te radicaal. Bowley had iets spontaans, iets vierkanl Maar ondanks alles geloof ik toch, dat goedmoedigs over zich, dat haar, toen hij 't op den duur zal doen, en goed ook zij tegenover hem zat, alras op haar als sommige andere dingen 'n beetje gemak stelde; eigenlijk, vond zij, was er meeloopen. Als hij 't niet doet"er weinig bezwaar tegen, dat ze hem dien kwam 'n hardere trek in Prescott's eenen keer „gezelschap hield aan tafel", gezicht „doet geen mensoh 't, in heel zooals hij 't uitdrukte. Manchester. En dat zou nogal leelijk Haar tegenzin scheen hem echter niet voor me zijn. Dan zat er niets anders geheel ontgaan te zijn; hij begon ten voor me op dan mijn biezen te pakken minste te re'deneeren, met een bijna en ze in hun eigen vet te laten gaar innemend tekort aan tact: stoven „Wat is er eigenlijk tegen? U bent Opeens keek hij op zijn horloge. Zijn toch geen dienstbode? U bent niets gezicht klaarde op, terwijl hij zich naar minder dan wij. En ik heb u toch haar toe keerde. zeker zelf uitgenoodigd?" On bekommerd „Ik moet weg, zuster. Werk hier maar sprak hij met een vollen mond door. niet te hard. Wandel 't park maar eens „En nu zal ik u meteen de waarheid door 't is er prachtig. En denk er om, maar zeggen, zuster. Ik heb al mijn best RINGEN \erloofd? Dan het groote besluit bekroond op vorstelij ke wijzeDan ook het mooiste en beste: HDZringeni Prachtig edelgoud in hoogsten graad van zuiverheid. Naadloos ge smeed tot verfijnden vorm. In elk opzicht volledig gewaar merkt door het HDZ-meester- teeken naast de rijkskeur. In goudsmids zaken mei dit raamschild een ruime HDZ collectie l De koffie van Juffrouw van Luiken Was vroeger niet om te gebruiken. Totdat men baar zei: „Doe wo? Buisman erbij." Nou, dat kon je proeven èn ruiken. mmm Aetve.V- Receptenboekje wordt op aanvraag gratis gezonden door de fabriek te Zwartsluis.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 26