Jiemt rn Llu rp ULi Ciné-Kodak 8 vmmmmmmrn Nieuwe Schoonheid KEB8EBIOESEÏ1 Haarglans BEWAAR EEN HERINNERING! 18 y diepe, zijdeachtige glans voor Uw Haar door De Nieuwe Kemt Haarglans bestaat uit dezelfde substanties, die de natuur door de Haarklieren voortbrengt, om aan het haar glans en schoonheid te geven. Het is geen wonder, dat vele dames het het haar levenloos en verliest zijn glans, dof en levenloos worden van het haar niet Een Engelsche scheikundige heeft een kunnen voorkomen. De oorzaak is uitput- preparaat uitgevonden, gelijk aan de sub- ting van de haarklieren, die het haar na- stanties der haarklieren. Slechts een ge- tuurlijken glans en luister moeten geven, ringe hoeveelheid ervan is noodig, om De eischen, die het moderne kapsel aan het den natuurlijken glans van het haar te haar stelt (permanent, heete luchtdroging) herstellen. Kemt wordt bereid volgens een en de verzuurde stadslucht waarin wij speciaal procédé. Het is een dun-vloeibaar, leven, ontnemen aan de haarklieren de sub- niet-plakkend, met-vettend preparaat, dat stanties, die aan het haar luister geven, aan't haar diepen, zijdeachtigen glans geeft Wanneer zij niet worden aangevuld, wordt en zijn schoonheid iederen dag verhoogt. Deze Patent Atomiseur bij eiken flacon. Deze speciale atomi seur verstuift Kemt Haarglans zoo fijn, dat elk haar met een uiterst dunne, gelijkmatige laag wordt bedekt, zon- der dat Kemt met de handen in aanraking komt. Kemt is in 4 tinten verkrijgbaar Blond Voor blond haar Bruin Voor bruin haar üonlxr Voor dankrr haar Zilver Voor grijs en wit haar Flacon voor2maanden m. Atomiseur75c. Vulflacon (zonder Atomiseur) .50c. Dof, levenloos Een haar, vóór het met Kemt werd behandeld sterk vergroot). liet is dof, ruw en droog, en mist eiken glans. Zulk haar kan nim- var aantrekkelijk zijn. Levendige, zijdeachtige glans. Ei 1' Itaar nadat het met Kant Haarglans is besto ri n sterk vergroot). Het is fraai en heeft diepen glans gekregen. Kemt zal ook win 1 'te haar natuurlijken, zijdeachtigen glans geven. Gebeurtenissen als deze, zooveel vreugdevolle en mooie momenten - kan de herinnering ze altijd levend houden i De herinnering niet. De Ciné-Kodak welDaarom film ze. Met de Ciné-Kodak gaat dat héél eenvoudig! Zelfs kleurenfilms maken'is met deze handige camera heel gemakkelijk. En allerminst duur! Vraagt den Kodak-handelaar inlichtingen en een proefprojectie Ciné-Kodak 8 reeds vanaf f 75.-. 16 m.m. Ciné-Kodak vanaf f 167.50. handen op den rug hond. Zijn Turk- sche fez rolde over het dek. Tim voelde zich den gelukkigste van Vervolg van bladzijde 11 heter middel tegen liefdesleed bestaat schout-bij-nacht te waarschuwen. Het dan arbeid liefst handenarbeid. droevige feit was reeds tot liem doorge- Toen de schout-bij-nacht achteraf drongen, toen een tweetal gedienstige bemerkte, dat Tim Conway die hem obers om z'n hals sprong en zijn als schoonzoon gestolen kon worden aan boord va.11 Tommy's jacht vertoefde, was hij er allesbehalve over te spreken. In de afzondering van hun hut over- allemaal de zeeroovers waren zoo wogen de ouders van Rosemary geër- attent geweest Rosemary aan hem vast o-erd wat hun te doen stond. Ze konden te ketenen, Ei bestaan erger dingen hem als gast van sir Tommy Coles voor een man dan in het maanlicht door moeilijk negeeren en besloten zich maar een land va.n riet, en rotsen te loopen, bij de situatie neer te leggen en hem in geklonken aan de vionw, die hij lief- het bijzijn van anderen vriendelijk te heeft. Hij hield haar handen in de zijne behandelen. en fluisterde haar toe: Aan boord van een schip raken de „Laat ons net doen of we naar huis menschen echter spoedig vertrouwd met gaan elkaar en het duurde niet lang of de ..Wat zouden ze met ons van plan schout-bij-nacht toonde zich na eenige zijn? vroeg ze bevend, want zo, had «dazen wijn zelfs zoo toegefelijk, dat hij verschrikkelijke verhalen gehoord over Tim bij 'zijn voornaam noemde en blanken, die eveneens m banden waren mevrouw Stetson vergat meer en meer baar dochter iedere seconde in het oog te houden. „Wat kan er in vier dagen tijds feite gevallen van zeeroovers. „Ze zullen een losgeld voor ons eischen," zei Tim, vastbesloten opti mistisch te blijven, 't Ging hem niet erg R-1601/1-L komt de Natuur te hulp, geeft dof haar zijdeachtigen glans. ■4 r lijk gebeuren?" dacht mevrouw Stetson gemakkelijk af, want hij kon niemand en zij hoopte maar dat alles naar bedenken, die voor hem flink in zijn wensch zou gaan. belirs zou willen tasten. Nieuwe be lle zon scheen. Chineesche kellners drijfsleiders voor tinmijnen zijn tegen in vlekkeloos wit zorgden vooreen vlotte woordig bij de vleet te vinden, bediening en bet eten was voortreffelijk: „Ik hoor dat we door de bende van het beloofde een geslaagde partij te Hui Chi gevangen zijn gemaakt," zei worden. Op Oudejaarsavond werd het (Ie schout-bij-nacht wanhopig. „Hij is jacht versierd met gekleurde lantaarns de grootste schurk van allemaal. A\ e en serpentines. Tommy liad bepaald, dat komen niet meer levend uit, zijn handen de gasten bij het diner verkleed moesten vandaan. gaan aanzitten en zelfs voor costuums Zijn schrale stem piepte van opwin- cezorgd. Tim was uitgedost als Pierrot ding. Hij had order gekregen I' ui (lii en droeg een valschen neus. De schout- te arresteereii en nu had Pui Chi hem bij-nacht had een vuurroode Turksche gearresteerd. Als ze er op het hoofd fez schuin op het hoofd gedrukt. Me vrouw Stetson, in een Engelsche vlag gewikkeld, ging door voor Britannia. kwartier lucht van kregen en dat zouden ze stellig was zijn carrière voor altijd gebroken. Het was een bittere Ze scheen mans genoeg om de gelieele pil» die hij te slikken had. wereld te regeeren. Rosemary was ver- „Zoolang er nog leven is. is er nóg kleed als Julia met twee strengels in hoop, trachtte Tim hem op te beuren, haar haar. Een kapje van parelmoer Ze werden in een lage hut gevoerd, vuil stond haar koket op 'hét hoofd. Ze zat en slecht verlicht van binnen. Tegen vlak tegenover hem en Tim raakte bijna den muur stond een lange, lage tafel, niet, op haar uitgekeken. Hij schonk die bijna de gebeele breedte besloeg, nauwelijks eenige aandacht aan de ge- Pui Chi. de gevreesde zeeroover, zat er rechten - een mensch leeft, nu eenmaal in een schommelstoel bovenop. Hij had niet van kalkoen, pudding en cham- een breedgeranden hoed op het hoofd pagne alleen. en droeg een blauwe, gewatteerde jas Luid lachend en pratend begaven de over zijn linnen pak. De kleur van zijn gasten zich na afloop naar het bovendek, gelaat leek op smerig ivoor. En terwijl de voetzoekers 0111 ben heen Toen hij de gevangenen in hun bal knetterden. fluisterde Rosemary hem masqué-kleeren voor zich zag, lachte hij toe, dat nu liet geschikte moment was 'schril en toonde daarmee een stel aangebroken Om haar vader te spreken, zwarte en ongewoon misvormde tanden. Een betere kans zou zich niet spoedig Zijn kleine kraaloogen dwaalden heb- meer voordoen. De schout-bij-nacht zuchtig van den een naar den ander stond in 'n kring feestelijk uitgedoste gas- en bleven ten slotte verrast op Tim ten en bad 't gevaarlijke stadium bereikt, rusten. waarop zelfs de meest zwijgzame men- De lach verdween eensklaps van zijn schen mededeelzaam gaan worden. Juist gelaat en op scherpen toon gaf hij den probeerde Tim hem door een handige bewakers een bevel. Ze gooiden Tim's manoeuvre van de omstanders af te boeien los en deden een stap achteruit, zonderen, toen er plotseling iets ge- „Meneer," zei de oude piraat veront- 1 »eurde. Op het achterschip scheen een schuldigend, „het spijt me dat dit ge vechtpartij gaande te zijn. krijschende beurd is. Ik wist niet, dat u ook op het stemmen verscheurden den nacht en schip was. Mijn mannen zullen u veilig eenige verschrikte mensehen kwamen naar huis geleiden." hals over kop naar het voordek gesneld. „U bent dus Pui Chi," zei Tim, den Tim keek over de reeling en zag dat het rooverhoofdman onthutst aanstarend, schip opgehouden had te varen. Tommy Het kwam hem bijna ongeloofelijk voor greep hein krampachtig hij zijn arm, dat, dit zwakke, onbeteekenende man zijn gelaat, spierwit onder de papieren netje de heele kuststreek in rep en roer jockey-pet. kon brengen. „We zitten in de val! Een troep zee- „De tijden zijn moeilijk, meneer. De roovers, die bet op mijn schip gemunt armen moeten ook leven. Voor sommige hebbenDe bemanning is te klein om lieden wordt tegenwoordig een hoog zich tegen deze overmacht te verzetten losgeld betaald!" in'n Chineesche bedienden schijnen Hij liet zich van de tafel glijden en ook in liet, komplot, betrokken te zijn. kneep den schout-bij-nacht beminnelijk Waarschuw den schout-hij-nacht. Hij in den. arm. Het gebaar herinnerde kan ons zeggen wat wc doen moeten!" Tim aan een veehouder, die een vetge- Docli er was geen tijd meer om den mest varken naar de markt brengt, en

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 18