MEDEDEELING aan onze abonné s 21 Wij stellen er prijs op hierbij onzen lezers ter kennis te kunnen brengen dat wij, na bet verschijnen van enkele afleveringen in beperkten omvang, waartoe de omstandigheden der laatste weken geleid hebben, alles in het werk stellen om „Panorama' zoo spoedig mogelijk zijn normale gedaante en omvang te hergeven. Het doet ons genoegen in dit verband te kunnen mede- deelen, dat reeds met ingang van het volgende nummer wederom onze gewaardeerde meerkleurendruk zal worden toegepast, terwijl ook ons bijblad „De Humorist weer verschijnen zal. De overweging dat een flinke dosis gepaste ontspanning in deze tijden onzen lezers zeker niet onwelgevallig zal zijn, heeft er zelfs toe geleid „De Humorist' voorloopig in vergroot formaat van 24 in plaats van 16 bladzijden te doen uitkomen. Zoo zal ..Panorama waarvan elk nummer momenteel een document van blijvende historische waarde genoemd mag wor den. zijn reputatie van het beste, meest interessante en verreweg het grootste Nederlandsche tijdschrift onbetwist handhaven. VOOR ONZE ABONNÉ'S TE ROTTERDAM Abonné's van Panorama te Rotterdam, die hun blad in verband met de omstandigheden in die stad niet meer hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht hun adres te willen opgeven aan de administratie van ons blad, welke thans gevestigd is Statensingel 179B aldaar. Even tijd voor een boterhammetje en een frisschen dronk voor de puinruimers te Botterdam. Zij laten het zich goed smaken. Onder de bloesemboomen in Oud-Beijerland hebben twee vliegers, die in den luchtoorlog gesneuveld zijn, hun huitste rustplaats gevonden. Op het plein bij het hoofdbureau van politie te Botterdam deponeerde men véle brandkasten uit de stad. Men ziet hier een eigenaar, die zijn brandkast tracht ti toezicht der politie. De Schie te Botter dam wordt thans in snel tempo gedempt met groote hoeveel heden puin. Bechts het St. Franciscus Ziekenhuis.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 21