van de wee H IÉ H.B.8. kwam Zondag tegen een militair-elftal in actie. Kiekje voor het doel van H.B.8. Ook de watersportliefhebbers zijn er Zondag weer op uitgetroffen. Overzicht tijdens het zeilen op de Nieuwe Meer bij Amsterdam. Foto links: Op het terrein van Ajax te Amsterdam hebben Luchtdoel en Genie om den Jhr. Six-beker ge speeld. De aftrap geschiedde door Luit. Kol. L. P. Schmidt, commandant v. h. 2e Beg. Luchtdoelartillerie. Foto rechts: Op Houtrust te 's-Gravenhage speelde H.B.S. een wedstrijd tegen een militair-elftal van de 3e comp. 2e Depotbataljon. Dames en spelers collecteerden dn de rust voor Botterdam. [et leven zal zoo spoedig mogelijk zijn normalen gang herkrijgen. Hiertoe kan de sport veel bijdragen. Zoowel voor al degenen, die haar actief beoefenen als voor de groote massa, welke in de sport als kijkspel een welkome afleiding vindt, is zij in deze dagen een dankbaar object. De autoriteiten alsmede de sportbonden hebben dit ingezien en thans is men allerwegen aan 't werk om ook het raderwerk der sport zooveel mogelijk op een normaal aantal toeren te laten draaien. Hetgeen onge twijfeld de wensch is van de massa. Panorama gaat aan de sport weer de noodige aandacht schenken. Misschien zal tijdens de eerste weken de keuze uit het toegezonden materiaal nog niet zoo groot zijn, doch ongetwijfeld zullen we er binnen zeer afzienbaren tijd wederom in zijn geslaagd voor onze sportvrienden uit noord en zuid, oost en west de voornaamste gebeurtenissen op sport gebied in beeld te brengen. Te,n bate. van de, Botterdam- 5 sche geevacueerden B.M.T. te 'sGravenhage tegen het Vrijwillig Landstormcorps (luchtafweerdienst). Moment uit deze ontmoeting tijdens een hoekschop op het B.M.T.-doel. De competitiewedstrijd Haarlem-Ajax eindigde in een 3-0-overwinning der Amsterdammers. De gasten geven den Haarlem-doelman het nakijken.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 25