PANORAMA'S WONDEREI De uitslag van onze gvoote voorj a a rsprijs vraag 14 Tot op den laatst en dap van den imendingstermijn voor onze voorjaarsprijsvraag regende het hier briefkaarten met vogelnamen en wij gevoelen ons gedrongenonzen lezers een compliment te maken over hun kennis van de vogelwereld. Wel is waar hadden wij onze prijsvraag met opzei ditmaal niet al te moeilijk gemaaktmaar dat ze van den anderen kant toch. ook niet te gemakkelijk was, blijkt uit de fouten, die sommige oplossingen te zien gaven. Heel veel waren dit er natuurlijk niet en zooals steeds zijn wij bij de beoordeeling zoo soepel mogelijk geweest, maar wij mochten toch de inzendingen met bijvoor beeld KieiriEt in plaats van Kievit niet goedkeuren, want die tweede E was in de opgave niet te vinden als alle andere vogelnamen correct werden vermeld. Daarentegen hebben wij zoowel Aalscholver als Schollevaar goedgekeurd voor den vogel in het ei. Hieronder volgt de volledige oplossing AALSCHOLVER (SCHOLLEVAAR) OOIEVAAR DUIE REIGER EAZANT SPECHT KIEVIT VIL MEREL VINK MVSCH ZWALUW Vanzelfsprekend doet de volgorde, waarin de twaalf namen werden opgegevenniets ter zake en kan over dezen uitslag verder geen briefwisseling gevoerd worden. Zooals wij eigenlijk wel konden verwachten, werden de uitgeloofde prijzen in aantal verre overtroffen door de goede oplossingen, zoodat de prijswinnaars door het lot moesten worden aangewezen. De hoofdprijseen betlrttg van vijftig guldenviel na loting ten deel aan: J. Groenenberg, Papenstraat 68, Deventer. Viev prijzen van f 25.ontvangen A. M. Knetemann, Nieuwe Heerengracht 137, Amsterdam. Mevr. Henning, Burg. Stulemeyerlaan 16, Bergen op Zoom. P. Maas, Kerkstraat 95. Brunssum. W. Schuiling, Oostzeedijk 134 B, Rotterdam (zie de opmerking aan het einde dezer namenlijst). De tien bedragen van flO.— werden gewonnen door P. Tesselhoff. Rubensstraat 29, Amersfoort. E. Roohol, Kasperspad 81, Dordrecht. P. J. Leijssen, Ranonkelstraat 69. Eindhoven. N. Buch, Luheckstraat 52, 's-Gravenliage. C. Helmerhorst, Teslastraat 33, Haarlem. M. J. Yercouteren, Oude Torenstraat 3, Ierseke. A. R. Boomsma, Nieuwestad 40, Leeuwarden. Jacq. Martin, Mergelweg 179, Maastricht. Mej. W. H. ter Beeke, Merwedekade 259, Utrecht. J. Broer, Warmundastraat 36 B, Warmond. terwijl de onderstaande 20 personen een prijs van f 5.— door het lot kregen toegewezen G. T. Kors. Ruygenhill, A 87, Alblasserdam. Mevrouw J. Rouschop-Eyek, Hoofdstraat 35, Amby (L.). S. van Enkhuizen, Hoofdweg 170, Amsterdam W. J. Dermois, Badhuisweg 123, Apeldoorn. W. Zaaijer. Puttekade 261, Boskoop. A. Moens, Westwal 24, Goes. Mevrouw H. M. Recourt-v. d. Lans, Vreeswijkstraat 709, 's-Gravenhage. C. Schadee, Hector Treubstraat 17, Den Helder. H. J. Wevers, Spoelstersstraat 7. Hengelo (O.). M. Kruijtzer, Hinthamerstraat 10, 's-Hertogenbosch. Th. Lensink, Lavendelstraat 5, Hilversum. M. van Mens, Da Costastraat 43, Leiden. J. Bulder, Graafseheweg 287. Nijmegen. A. P. v. d. Linde, Voorstraat 75, Roosendaal. D. G. In der Maur, Nieuwe Binnenweg 301 a, Rotterdam (zie de op merking aan het einde dezer namenlijst). H. van Hout, St. Paulusplein 4, Sittard. R. Schneider. Bredasclieweg 307. Tilburg. Mevrouw J. Heesbeen-Bouman, Kaldenkerkerweg 121. Venlo. Mejuffrouw J. Verburg, Singelweg 114, Vlissingen. G. A. Stein, Molenstraat 7, Warnsveld. De resteerende prijzen, tweehonderd- vijfenzestig in getal en bestaande uit prachtige dames- en heerenportefeuilles, vulpotlooden,radiogidsomslagen, schrijf mappen, wekkerklokjes, enz. enz. wor den volgens het lot toegezonden aan: Mevr. A. Lanser-Joore, Aalsmeerdijk 663, Aalsmeer. Mevr. C. J. Jurriens- Verhoeven, Nassaustraat 38, Aalst.Mevr. W. Bahnsen-Knoppers, P. C. Hooft- straat 39, Alkmaar. H. Pruimboom, Koorstraat 11, Alkmaar. L. Joling, R. J. Schimmelpenninckstraat 17, Al melo. Henk Verschuur, Van Velzenstraat 18, Alphen a/d Rijn. Mevr. A. L. ter Beeke-van Iddelinge Hofkamp, Banka- straat 24, Amersfoort. A. A. van Deinse, Stationsstraat 26, Amstelveen. F. A. Beerling, Slingerbeekstraat 8 hs, Am sterdam Z. B. Dekker, de la Reijstraat 22 bov., Amsterdam O. H. C. Driesen, Binnenkant 40/3, Amsterdam C. Jan van Dijk, Grasw. 56, Amsterdam N. Mevr. N. Engelen-Krijnen, Ortelius- straat 257/3, Amsterdam W. J. H. Gor ter, Fraunhoferstraat 22, Amsterdam. J. H. P. v. Haeften, Marnixstraat 211 hs, Amsterdam. D. de Jonge, Jae. v. Lennepstraat 28 hs, Amsterdam W. M. de Leeuw, Pasteurstraat.51, Amsterdam. H. Peeters, Fagelstraat 82/1, Amster dam W. A. A. Putman, Voltastraat 2, Amsterdam 0. K. H. Schuurman, IJsel- straat 73, Amsterdam Z. H. E. Ver- haar-Klijn, Breedeweg 40, Amsterdam O. H. de Wit, Chasséstraat 103/1, Am sterdam W. P. J. ten Haaft, Stoom wezenstraat 25, Apeldoorn. Willv Nijen- huis, Remhrandtlaan 24, Arnhem. C. H. Zonneveld, Pr. Hendrikstraat 17, Arnhem. G. Schuiling, Nieuwstraat 27, Assen. Abr. Loof, Oosterstraat 11, Axel. Mej. Burgwal, Sparrenlaan 29, Baarn. Mevr. A. C. v. d. Haagen, Burg. Amers- foortlaan 105, Badhoevedorp. W. Stam, Voordijk A 80, Barendrecht. J. Entho ven, Jisperweg 106, Beemster. Joh. Trompen, Rijksweg Dili, Bergen (L.). D. J. Leegwater, v. Reenenpark 9. Bergen (N.H.). H. van Loon, C'oehoorn- straat 15, Bergen op Zoom. W. Kegel, Hoeksche kade 62, Bergschenhoek. L. Rodenburg, Berkel (Z.H.). De Bie, Vondellaan 38, Beverwijk. J. C. van Zoest, Waterweg 116 a.. De Bilt. A. Wijnands, Bleyerheiderstraat 122, Bley- erheide (L.). H. J. Distel, Plantsoen 5, Bodegraven. S. E. Dortland, Konin ginneweg 20, Boskoop. C. v. d. Steen, Gen. v. d. Plaatstraat 4, Breda. C. P. v. d. Goes, Zandvaart 85, Breezand (N.H.). J. C. Ie Bleu, Dorpsstraat 21, Breskens. Mej. B. Vermaas, Maarland 93, Brielle. T. Kossen, 93, Broek op Langendijk. J. J. v. d. Velde, Poort- dijkstraat B 75, Brouwershaven. L. Mes ters, Vliegenstraat 92 A, Bunde (L.W. Overmeer, Schoudermantel 17B,Bunnik. B. A. Gerritsen, Badliuislaan 49, Bus- sum. Mej. Sloothaak, Laarderweg 81, Bussurn. H. P. S. van de Ven, Cadier en Keer(L.). H. Diemei, Wippolderstraat 4, Delft. A. v. d. Hoek, Pasteurstraat 1, Delft. J. Corré, NoordstraatA 33, Dom burg. P. v. d. Berg, Vleeschliouwers- straat 5 rd, Dordrecht. J. Grupstra, Klokhuislaan 3, Drachten. C. v. Vulpen, Traaij 20, Driebergen. T. Stam, Ouden dijk 76 A, Dubbeldam. Jos. v. d. Lin den, Gasthuisstraat 16, Echt (L.). J. Wolfs, „Paludana", Stationsweg 78, Ede (Gld.). L. van Duin, Schinkelstraat 7, Eguiond aan Zee. J. Bongaarts, Helmerslaan 29, Eindhoven. Mej. H. der Kinderen, Kastanjelaan 29, Eindho ven. E. Verwoordt. Benimelscheweg 20, Eist. Bern. Oord, Jacobastraat 23, Enschede. J. Jaspers, Markt, Geertrui- denberg. G. Kleynegt, Woningbouw 171, Geervliet (Z. H.). P. J. Spaan, Rijksweg 80 N, Geleen. Charles v^n Ginneken, Tilburgscheweg 28, Goirle. G. H. Snoek, W. Wagenstraat 57 a, Gorinchem. Mej. van Hoorn, W. Tom bergstraat 57, Gouda. P. J. Verboom, A. G. de Vrijestraat 4, Gouda. M. Adam, Valkenboselikade 490, 's-Gravenhage. P. J. Blom, Loosduinscheweg 855, 's-Gravenhage. Mej. D. Boersma, Fahrenlieitstraat 150, 's-Gravenhage. F. A. C. Boogers. Ie v. d. Boschstraat 273, 's-Gravenhage. C. v. Dijk, Pieter v. d. Zandestraat 2, 's-Gravenhage. Mej. M. E. Helders, Waalsdorperweg 133, 's-Gravenhage. P. Hummelen, Colum- busstraat 121, 's-Gravenhage. Mevr. E. Kol, Z. O. Binnensingel 10, 's-Graven hage. A. Krijnen, Achterom 44, 's-Gra venhage. H. L. Preller, Noordeinde 62 A, 's-Gravenhage. A. C. Tasseron, Goeverneurlaan 76, 's-Gravenhage. Mevr. J. Westerhof-v. d. Werff, Zuiderpark- laan 499, 's-Gravenhage. Joh. v. d. Berg, Langestraat 77, 's-Gravenzande. H. Ha mers, a/d Beek 91, Grevenbicht (L.). J. Schuiten, Wingerdkoek 1. plan Oost, Groningen. P. J. v. Aeker, Bloemfon teinstraat 4, Haarlem. A. Gerritsen, Meidoornplein 32, Haarlem-N. H. Slen- debroek, Oldenbarneveltlaan 11, Haar lem. Ij. Muilwijk, Rivierdijk A 143, Har- dinxveld. H. Dekker, Palmstraat C 424, Hattem. Mej. D. Willemsen, Hooge Rijn dijk A 65, Hazerswoude. G. J. van Oostveen, P. Potterlaan 4, Heemstede. H. J. Meijer, Kerkpleinstraat 5 A, Heerlen. A. H. v. Dooren, Anemonen- straat 20, Den Helder. Fam. Schutte, Schagerdwarsstraat 6, Den Helder. Mej. C. de Geus, Kanaalweg O.Z. 34 a, Hellevoetsluis. C. Houtkooft, Kluis- straat 32, Helmond. J. van Wijk, Haaksbergerstraat 166, Hengelo (O.). Mej. T. Corten, Graafseheweg 241 B, 's-Hertogenbosch. Th. Heesakkers. Aastraat 7, 's-Hertogenbosch. Jan Stu- pers, Noordwal 42, 's-Hertogenbosch. Mevr. de Wed. M. C. de Beer-Holter- man, Pr. Fred. Hendrikstraat 99, Hillegersberg. A. v. d. Dool, Nwe Kerkstraat 37 B, Hillegersberg. Mej. Annie Daudey, Molenstraat 16, Hille- gom. J. Lustig, Ilendr. Smitsstraat 4, Hilversum. M. Siegenthaler-Reidinger. U£L Kr pi'OWcr^fi ZAI r^J Wjfj

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 14