Sport «in tie Heek Wandelsport en naasten liej de. De Noord-Hollandsche Wandel sportbond organiseerde Zondag een nation (den wandeltocht, waarvan het batig saldo bestemd is voor de ge teisterde streken in Nederland, liet vertrek van een groep deelnemers aan den start te Veiserbeek. De Bussumsvhe wandelclub „De Kievitorganiseerde ook dit jaar den Goinenius-herdenkingsmarsch over een afstand van 30 km. Een groep wandelaars passeert het Comenius-monwment,. Moment tijdens de wielerwedstrijden op de Veka-baan in de hoofdstad. De wegrenners in actie tegen de baan- racers in een match over 20 ronden. De wedstrijd V.U.C.-Hermes D.V.S. te Den Haag eindigde in een-7-6- orerwinning voor de Schiedammers. Kiekje tijdens een corner op het Schiedamsche doel. Zondag werd in de zweminrichting „De Kromme liijn" te Utrecht de jaar- lijksche waterpolodag van U. Z. G. gehouden. Moment uit den Wedstrijd D. K. Tl. IBotterdam I. -f De strijd om hei Nederlandsche voetbalkampioenschap. Feijen- oord zette in het Sparta-stadion de kampioenscompetitie in met een 6-1-overwinning op de zuide lijke kampioenen, Juliana. Aan val op het doel der zuidelijken. Op het terrein van A.D.O. te 's-Graven- hage werd Zaterdagavond de steden- wedstrijd Den Haag-Haarlem (2-0) gespeeld. Keeper Wille (Haarlem) houdt niet zonder moeite een schot ■van De Harder uit zijn doel. Nog een spelmoment uit den kampioens wedstrijd Feijenoord-Jvliana. De keeper der bezoekers in actie. Op de Veka-baan te Amsterdam werden Zondag wielerwedstrijden ge houden. Het koppel Wals-PeUenaars, dat de achtervolging won tegen Schutte en Boeyen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 24