Wat ook Uw leeftijd is... Op de fiets Uw huid kan jonger worden! D^BBELM^N CORRESPONDENTIE Wal zulh en we eten Dank zij de Driedubbele Werking van Op GOEDE zeep staat 1152 i 1 1 52. Japon van ge werkte zijde, met kraag en geschulpte bolero, effen ceintuur. Benoo- digdestof: 4.50 m van 90 cm breed. 1 1 56. Eenvoudige ja pon, hooge hals met langen strik, welke door de ingezette ceintuur van de voorbaan gaat. Benoodigde stof: 3.50 m van 90 cm breed 1 268. Effen blouse met schouder- en rug stuk, sluit met knoopen en knoopsgaten, korte mouw met manchet. Benoodigde stof2 m vah 90 cm breed. 1271. Rok met banen van effen stof. Benoo digde stoftweemaal de lengte van den rok van 140 cm breed. VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 40-42-44-46 "yan alle in deze rubriek afgebeelde genummerde costuums, die ontleend zijn aan 't modealbum „Zomerpracht", zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewensehte maatnummer. Bestellingen kunnen geschie den bij uw agent of bezorger; door girostorting op No. 293631; door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 cent) aan het PATRONENKANTOOR „PANORA" NASSAU PLEIN 1, HAARLEM waarbij 5 ets. extra voor de toezending per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. Mevr. 0. J. te Utrecht. De vetvlek in de houten plank belegt u met een papje van pijpaarde en azijn. Wanneer dit papje een paar uur heeft ingetrokken spoelt u de plank in schoon water af. Wasch ze eerst eens in heet sodawater af, er ver dwijnt dan reeds een groot gedeelte van de vlekken. Mej. E. P. te Nijmegen. De peau de suède schoenen borstelt u met een rub ber of metalen borsteltje af. Wanneer de kleur vaal geworden is kunt u ze weer aardig opknappen door ze te stoomen boven den damp van kokend water. Wanneer u de zolen inwrijft met wat lijnolie gaan ze inderdaad langer mee. Mevr. M. F. te Leiden. De nagel- krassen in het zilveren doosje kunt u helaas niet meer verwijderen. Vraagt u eens bij een juwelier of deze er nog iets aan veranderen kan. Mevr. C. J. te Utrecht. De vetvlekken in de fluweelen jurk dopt u voorzichtig weg met een doekje met tetra. Ontvlekt u het goed aan den linkerkant om het pletten van de pool te voorkomen. Na het ontvlekken stoomt u boven den damp van kokend water. Mej. K. L. te Badhoevedorp. Een geor gette jurkje kunt u inderdaad in zeep sop wasschen, maar het goed krimpt zeer sterk. U spant daarom eerst een laken op een tafel of op den vloer en teekent hier de jurk juist op af. Daarna weekt u het goed in zoutwater en wascht het vervolgens in een lauw aftreksel van houtzeep. U zet de houtzeep op met ruim water en laat ze aan de kook komen. U zeeft de vloeistof en klopt ze schuimig. Voor de helderheid geeft u een tweede sop en spoelt daarna in schoon water. U knijpt het goed tus- schen doeken uit. Daarna wordt de jurk juist op maat gespeld met den linkerkant naar buiten. U laat het goed geheel drogen en strijkt het daarna aan den linkerkant met een warm ijzer op. Mevr. E. K. te Amsterdam. De thee- vlekken in het linnen tafellaken kunt u misschien reeds geheel verwijderen door het goed uit te koken in een sop van een zelfwerkend wasohmiddel. Heeft dit niet het gewensehte resultaat, bleek het goed dan in een oplossing van 2 dl bleekwater per emmer water. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag: Donderdag Vrijdag: Zaterdag Rollade. Bloemkool. Aardappelen. Warm vla-schoteltje met gelei. Tomatensoep met bloemkool. Koud vleesch. Andijvie. Aardappelen. Saucijsjes. Rabarber. Aardappelen. Griesmeelvla. Witte-boonensoep. Wentelteefjes. Gebakken spek. Gestoofde sla. Aardappelen. Maïzenavla. Rijstschoteltje. Kom kommersla. Karne- melksche pap. Krabbetjes. Peultjes. Aardappelen. Gestoofde pruimen. Dubbel rijk vitaminen- schuim reinigt de huid tot diep in de poriën sterkt en verfrischt de huidcellen. De intens behandelde huidcellen nemen thans de kostbare balsemieke palm- en olijfoliën vol ledig op. Het speciale huidver- .jongende parfum IN de zeep behoedt de huid tegelijk tegen funeste in vloeden van buiten! -s Alleen Dobbelman's Castella-zeep geeft U deze driedubbele volledige schoonheids werking. "De driedubbele werking van Castella moet iedere huid mooier, ieder gelaat jonger en stralender maken. En de indruk van jeugd wordt nog versterkt door een zachte sluier van natuurlijk-frisch par fum, waarmee Castella U omhult! Begin vandaag aan een jong Castella-uiterlijk Voor Uw ff ne goed maakt Dobbelman het modernste koudwater-waschmiddel: Castella Zyden Krullen. Koop eens zoo'n groot pak van 10 cent.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 31