err Verjong Uw huid met Waf zullen wij eten I 1 l De eenige zeep met Driedubbele Werking! Op GOEDE zeep staat D^DBELM^N 29 mazen de st. Van beide lapjes aan elkaar en breien hierboven nog 40 naalden, waarna we afkan ten. De 2e helft breien we geheel op dezelfde wijze. We persen nu de ver schillende deelen luchtig onder een voohtigen doek op en naaien ze in elkaar. De schouder bandjes worden op het rugpand genaaid, terwijl we aan den voorkant lusjes haken, en ze aan het voorpand bevestigen door middel van de knoopen. Ten slotte maken we midden op het voor pand de zeilboot. De 3 deelen bestaan uit stre pen, gehaakt van witte wol. Voor ieder deel zetten we het benoodig- de aantal lossen op en haken hierboven één Proeflapje: 28 st. in de breedte en toer vasten. Daar het pakje door het 40 naalden in de hoogte meten ong. streep-patroon erg rekbaar is, moeten 10 om. we met het opnaaien van de strepen hiermede rekening houden, omdat het Het voorpand. pakje anders zou trekken. We beginnen aan den onderkant, zetten met de blauwe wol 93 st. op CORRESPONDENTIE en breien hierboven steeds afwisselend 3 r., 3 av. (altijd r. boven r. en av. Mevr- K- ste Rotterdam.. U kunt boven av.), terwijl we bij de 3e naald de velletjes alleen zacht krijgen door beginnen met het inbreien van het langdurig wrijven met talkpoeder. Het kruisje; dit breien we boven de mid- is een geduldwerkje, geeft u daarom delste 19 st., door bij de 3e en iedere vlug den moed op volgende oneven naald de eerste en laatste 2 st. hiervan te zamen te breien, Mem- T)- A- te Maastricht. Een goed tot er nog 1 st. over is; boven de ontvlekkingsmiddel voor Verto-matten 75 st., die we dan op de naald hebben. is het volgende: los pond zachte breien we verder zonder minderen. Bij zeepop in 3% liter water. Vermeng deze de 97e en 98e naald breien we boven oplossing met liter glycerine en een de eerste en laatste 3 st. met de witte welnlS ammoniak, kunt de hoeveel- wol; bij de 99e en 100e naald doen heden natuurlijk kleiner nemen.) Veeg we dit boven de eerste en laatste 6 st.; de matten met een harden borstel Soed bij de 101e en 102e naald boven de schoon' verwijder het stof en wrijf bo- eerste en laatste 9 st., venbedoelde oplossing stevig 2i van velerlei aard. Zondag: Heldere kerriesoep. Baklapje8. Peultjes. I 4 Nieuwe aardappelen, f Maandag: Varkensschijf. Zuring met prei. t I Aardappelen. Gefruite rijst. 1 I Dinsdag: Groentesoep. Koud vleesch. Gestoofde peertjes. j Aardappelen. I t Woensdag: Bloemkoolschotel met saucijsjes. Vermioellipap. I Donderdag: Lamsooteletten. Vrijdag: Zaterdag: Worteltjes. Aardappelen. Karnemelkvla. Magere zomererwten- soep. Harde eieren. Sla. Aardappelen. V arkenscarbonade. Postelein. Aardappelen. Gebakken beschuit. enz.we doen dit tot vloerbedekking, waarna deze met hei- we boven alle st. met der water moet warden afgedaan. De de witte wol breien, glycerine in de oplossing zorgt voor Aan het begin van de Roede reiniging en verwijdert vlekken 121e en van iedere volgende naald kanten we 3 st. af, tot alle st. verdwenen zijn. Het rug-pand- breien we geheel op dezelfde wijze als het voorpand. De schouderbandjes. Met de blauwe wol zetten we 7 st. op en breien hierboven 30 naalden in ribbelpa troon, dus alle naal den rechtdan breien we een zelfde lapje, Dubbelrij k vitami- nenschuim reinigt de huid tot diep in de poriënsterkt en ver- frischt de huidcellen. De intens behandelde huidcellen nemen thans de kostbare balsemieke palmen olijfoliën volledig op. Het speciale huidver- jongende parfum IN de zeep behoedt de huid tegelijk tegen funeste invloeden van buiten Deze zuiver-Nederlandsche zeep is de eenige, die „wasschen" tot een volledige schoonheidskuur maakt. Hoe Uw teint ook is, Uw huid moet soepeler, gaver en zachter worden, wanneer zij met Dobbelman's Castella drievoudig wordt behandeld. Castella maakt de zachtste huid zachter, en wascht de sporen van zorg weg van Uw gelaat. En als „finishing touch" omgeeft zij U met de aantrekkelijkste aller natuurlijke parfums! Voor Uw fijne goed maakt Dobbelman bet modernste koud'water-waschmiddel Castella Zijden Krullen. Koop eens zoo'n groot pak van 10 cent.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 29