FOTONIEUWS I MIMIIIBIMMI III—— Links: „De brand is ge- bluscht, weest maar ge rust De Bossche Brandweer heeft een mo derne MagirusUidder aan geschaft.. In tegenwoor digheid vandiverse autori - teitcn werd met de hooge ladder gedemonstreerd. Twintigmaal werd Zondag de Gauberg door de renners beklommen. Piet van Nek, één der favorieten, op het parcours in actie. De stoomzuivelfabriek „Sint Bernardus" te Bergeijk bestond een kwart eeuw. De heer Paulussen, die al dien tijd directeur was, werd door het personeel gehuldigd. Overzicht tijdens het internationale wieier criterium op den Gauberg bij Valkenburg. De renners beklimmen, staande op hun rijwielen, den Oauberg. Z.H.Exc. mgr. P. Hopmans, bis schop van Breda, vierde dezer Jagen, zijn 75sten verjaardag. Een foto van den beminden kerkvorst, wien wij, in allen eerbied, nog vele jaren toewenschen van gezondheid en arbeidzaamheid. Hechts: Wij plaatsen hier de foto van den rijksveldwachter, den heer v. d. Vijver, uit Heesch, met zijn eminenten po litiehond „Poland"die de beide vermiste kinde ren uit Geldrop, waar naar reeds een week was gezocht, binnen tien mi nuten opspoorde! Driedaagsche fietstocht der V.V.V. door Noord-Brabant. Met groote opgewektheid werd deze tocht ge houden, zooals wij op de foto zien. De nieuwe president van het Groot- Seminarie Haaren. -Door mgr. A. F. Diepen, bisschop van Den Bosch, werd benoemd tot president van het Groot-Seminarie Haaren de Z.Eerw. heer A. van der Meijden, thans pastoor te TJdenhout UIT LIMBURG EN BRABANT Het internationale Oauberg-Criterium op Zondag j.l. De renners trekken door Valkenburg.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 12