DE ZA1MDKREEK OVER Of ook do Rotterdamsche boot, die vlok langs de veerboot komt meren,, brengt wat gezelligheid en afwisseling vooral wanneer die znlk vroolijk gezelschap aan boord heeft Het wachten vóór de boot vertrekt wordt bekort door allerhande genoeglijke episoden en belevenissen. Zoo'n onwillige passagier bijvoorbeeld trekt van alle kanten bekijks. —7' Wawel, zoo'n bootreisje is nu wel aardig, vooral wan neer bet maar zoo kort duurt als op de Zandkreek tusschen Walcheren en Noord-Beveland en daarbij zoo rijk aan afwis seling is. Maar toch zal het iedereu Noord-Bevelander een De man pak van het hart zijn, te hoo- maar de ren, dat de omstandigheden in de na jaren thans gerijpte brugplannen geen al te groote vertraging zullen brengen. Op zulk een korten afstand slechts betrekkelijk weinige malen per dag verkeersmogelijkheid te bezitten, dat is een toestand, die in tijden als de met de kaartjes rekent prijzen, die er zijn mogen reis biedt ook zooveel gezelligheid en genot, dat het ten slotte nog tegeef is. onze niet meer te verduren is. Alle respect aan 't ge zellige veerbootje, maar we zullen dankbaar zijn, wanneer we zijn diensten niet meer noodig hebben. Spelevaren zullen we dan bever nog 'us wanneer we daar zelf den lust én den tijd voor hebben. (Eigen opnamen Daar kiest het zeekasteel het ruime sop van de Zaïulkreek. Tegen het vertrekuur blijkt wel, hoe groot de behoefte van het verkeer tusschen Waleheren en Noord-Beveland is aan een vlotte verbinding.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 21