FOTONIEUWS uit Brabant en Limburg Rechts: Terug in't, vader land! Re twee bekende Limburgsche renners Sijen en Lambrichts keerden, na een verblijf van vier maanden in Bélgiè en Frankrijk, in Maastricht terug. -Een lekker glaasje „Mestreechs aaid" op de gelukkige thuiskomst. Re Bossche brandweer vierde feest. Drie leden waren 25 jaar en vijf anderen 15 jaar bij die brandweer. Burgemeester van Lanschot speldt de medaille voor 25-jarigen trouwen dienst op) de borst van den heer v. d. Aa, adjunct-brandmeester, afd. Orthen. Re heer Chr. t erbeck, voorzitter van den U.K. Tabaks bewerkersband „8t. Franciscus Xaverius", afdeding Eindhoven, herdacht zijn 25-jarig lidmaatschap van 't bé stuur. r™*- Drie maal vier! Hier zijn de vier geslachten, in vrouwelijke lijn, der familie van Engeland te Schijndel, der familie v. d. Broek, v. d. Heijden te Eind hoven in vrouwelijke lijn, en die der familie. Vliegen te Maastricht in mannelijke Unie. Links: Re oud-burgemeester van Berlicum -V-Br.), de E.A. heer O. Godschalx, is, na een korte ongesteldheid, overleden. - Een toto van den verdienstelijken magistraat. Riamanten zanger! Re heer Frans Meijts mocht zijn diamanten jubileum vierenals koorzanger van het Sint- Alphonsuskoor te Ren Bosch. Re Z.E. rector Strijbos bood den jubilaris een present aan. Een groote uitslaande brand woedde in de Hinthamerstraat te Ren Bosch. Een zaak in leder fournituren ging in vlammen op, terwijl belendende panden schade leden. Re Bossche brandweer in actie. Te Mesch (L.) vond de plechtige instal latie plaats van den zeereerw. heer pas toor JSohl. Re nieuwe herder, met staf, op weg naar de kerk. Te Tilburg overleed de bekende arts op het gebied der kanker bestrijding, Ar. Ph. Taminiau. Tijdens de absoute op het kerkhof, waar velen bij de plechtige begrafenis aanwezig waren- Re heer M. van Kuijck te Rijsber- gen herdacht op 24 Sept. 't feit dat hij 25 jaar in dienst was, als molenaar, bij den R.K. Boe renbond aldaar. Re zilveren jubilaris. Een kranige vrouw Re 83-jarige weduwe, mej. 0. van Gerven, te Valkens- waard, die reeds 30 jaar vroedvrouw is, maakt nog dagelijks haar tocht op de fiets. Nog vele jaren wenschen wij haar toe! Het. echtpaar H. 0oenen -van Bilsen te Heel vierde de gouden bruiloft. Re eerwaarde broe der Seraphinus A. v. d. Kaa uit Til burg vierde in huize Padua te Boe ket zijn gouden klooster jubileum. Een foto van den jubilaris. In Boxtel vond een landelijke ruiterwedstrijd plaats. Er stond ook 'n nummer op 't program voor het. fraaist geheel, bestaande wit boer en boerin en boerenkar. Stapvoets langs de iuru. (8 foto s Het Zuiden, 1 foto Sohl, 7 foto's Panorama)

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 23