HChlorodont Vasenol ngerRibana Moderne elastische onderkleeding voor Dames, Heer en en Kinderen V m Uö/riclpci^tcu SAiW- BgMBagi -■ CORRESPONDENTIE (Foto Panorama) rekend 154 toeren gebreid hebben; daarna beginnen we inet den teen. We breien dan alle naalden, dus ook de groote naald, recht. Ie toer: steeds afwisselend 6 r., 2 st. r. te zamen breien. Den 2en en allo niet ge noemde toeren breien we recht zonder minderen. 9e toer: steeds afwisse lend 5 r., 2 st. r. te zamen breien. 15e toer .-steeds afwisselend 4 r., 2 st. r. te zamen breien. 20e toersteeds afwisselend 3 r., 2 st. r. te zamen breien. 23e toer .-steeds afwisselend 2 r., 2 st. r. te zamen breien. 26e toersteeds afwisselend 1 r., 2 st. r. te zamen breien. 27e toer: steeds 2 st. r. te zamen breien. De overgebleven st. rijgen we nn op een draadje, trek ken dit stevig aan en hechten Deze 2 toeren herhalen we tot we in het aan den binnenkant af. totaal 63 st. op de naalden hebben. Aan den verkeerden kant persen we Daarna breien we verder zonder minde- ten slotte de sokken luchtig onder een reu, tot we vanaf den opzetrand ge- vochtigen doek op. (Foto Panorama) Mej. J. v. D. te Weert. Er zijn verschil lende zeer goede middelen in den handel om leeren jassen te onderhouden. Vraagt u eens bij een goeden leerhandel. Mevr. P. 6. te Voorschoten. Een imi tatie Perzisch tapijt kunt u afnemen met tetra, ofwel met een speciaal reini gingsmiddel, dat in den handel is en dat ook de kleuren weer opfrisclit. Gebruikt u tetra, dan frischt u de kleuren daarna op met een spons en water en azijn. Is het kleed inderdaad geheel vaal gewor den, dan kunt u er vanzelfsprekend niets meer aan veranderen. Mej. 8. S. te Helmond. De harsvlekken in de pantalon wrijft u af met een doekje met spiritus of alcohol. Het koren- blauwe peau de suède jasje wrijft u af inet een doekje met tetra. Daarna bor stelt u het op en stoomt het als het noodig is nog op boven den damp van kokend water. Weest u echter zeer voor zichtig met het ontvlekken, want tetra kan de kleur van het leer aantasten. De witte vlekken in het goed ontstaan door kalkzeep, die in het sop gevormd wordt. U kunt ze weer verwijderen door het goed af te wrijven met azijn. In het ver volg kunt u dit euvel voorkomen door het water eerst te ontharden en er daar na de zeep pas in op te lossen. Mevr. d. B. te Leiden. Inderdaad kunt u voor het door u beoogde doel gebruik maken van waterstofsuperoxyde 3 Het haar verzwakt er echter door en het lijkt ons daarom beter gebruik te maken van een goede shampoo metveen licht bleekende werking, welke in den han del is. Mej. T. E. te Amsterdam. In een goede meubelzaak kan men u alle gewenschte inlichtingen geven. De rood lederen ceintuur kunt u afnemen met wat tetra Weest u echter voorzichtig, daar tetra de kleur van het leer kan aantasten. Mevr. A. V. te Botterdam. Een avond japon van wollen crêpe lijkt ons minder geschikt. Wel is het, erg mooi. van b.v. zwart, soepel laken een avondjapon te nemen met een corsage of sjerpceintuur in kleuren. Mej. M. 0. te Katwijk aan Zee. De botervlek in de zijden jurk wrijft u voor zichtig af met een doekje, liefst van dezelfde stof als de jurk is, en tetra. Weest u voorzichtig dat er geen kringen in het goed achterblijven. Zou er nog een vlok overblijven na het afwrijven met tetra, dop deze dan met alcohol af. Wij raden u aan de schoenen eens door een goeden schoenmaker te laten nazien Misschien heeftu al succes alsuzeaan den binnenkant bestrooit met talkpoeder. Tegen tandsteenvorming "helpt Chlorodont, de tandpasta van ongeëvenaarde kwaliteit. Nederlandsch Fabrikaat. TUBE 25 cf. - GROOTE TUBE 45 cf. Op de vethoudendheid der verzorgingsmiddelen voor de huid van het kind komt het op de eerste plaats aan. Het gebruik van Vasenol-pre- paraten maakt orgaanverwante, biologische verzorging der teerste, méést-bevattelijke huid op iederen leeftijd mogelijk. Wond-en Kinder- Poeder Baby- Crème Pasta UNMCf

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 29