FOTONIEUWS UIT HET ZUIDEN De vijfde N.-Brahantsche fototentoonstelling voor amateurs werd in de groote zaal can „Lohengr Den Bosch, officieel geopend. Een kijkje tijdens de opening dezer interessante De nieuwe directeur! Tot directeur van het Dooj- stommeninstituul te St. Michielsgestel, dat thans zijn eeuwfeest viert, is benoemd in de plaats van den scheidenden directeur, mgr. Hermus, de zeereerw. heer J. O. Overbeek, die sedert 1937 leeraar is aan dit instituut. Wij plaatsen de foto van den nieuwen leider. De zeereerw. pater Gabriel, O. Oarm., mocht, in iiet kloos ter der Oarmelie- ten te Box neer, zijn zestigjarig klooster- vieren. De heer F. Schippers, koster der parochiekerk van de H. Ga- tharina. Den Bosch, vierde zijn zilveren jubileum. De koster en de kosterin in de bloemetjes. Op 1 Oct. herdacht de heerj. L. Boborgh, directeur der licht- en waterbedrijven te Den Bosch, dat hij veertig jaar in gemeentedienst was. Dé directeur in zijn werkkamer. De beleende Sitturdsche vereeniging „De Manderheep, met groot succes en onder leiding van den revue-schrijver Toon Hermans, een non-stop-revue tooneele gebracht. Vroolijke „mander bijeen. Een verdienstelijk sociaal werker gaat heen! Mgr. A. Hermus nam na een jarenlangen, te prijzen, arbeid afscheid van zijn functie als directeur van het, Doofstommeninstituut te St. Michiels gestel. Een foto van den scheiden den directeur, wien wij nog een lang en gelukkig leven toewenschen. Mej. Paula Dassen, dochter van den directeur der Vetasquez-sigarenfabrie ken, trad te Meerveldhoven in het huwe lijk met den heer Theo Keyser uit Nijmegen. Een foto van bruid en bruidegom- In de Brabantsche Klotierpeel bloeit een dorpje, genaamd Bips, dat ontstaan is door noesten ontginningsarbeid. Onze foto toont enkele aardige woningen van dit nog weinig bekende dorp, dat een goede toekomst tegemoetgaat. En hier is de katholieke kerk van het nieuwe Peeldorp Bipseen tvaardig Gods huis voor de harde werkers op de woeste gronden. We plaatsen nog de joto, vervaardigd bij gelegenheid der plechtige inkleedt ng der medische Missiezusters te Imstenrade-Heerlen,, die met den bisschop van Boer- niond, mgr. Lemmens, werden vereeuwigd. (9 foto's Het Zuiden, 2 foto's Polygoon)

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 23