SOLIDOX n Zij heeft een gebit om jaloers op te zijn m tenminsteom zo te zien FOTONIEUWS X UIT HET ZUIDEN TEGEN TANDSTEEN De echtgenooten G. Hum akers en Oath. Coemans te Dunsel waren 50 jaar in den echt verbonden. De getrouwen. De akkers komen verlaten te staannu de oogst binnen is. Een waardevol werk is het omploegen van het land, dat in 't voorjaar weer zaad zal ontvangen. Rechts: De heer O. van Grinsven was veertig jaar werkzaam bij de Incasso - bank te Den Bosch. De directeur, mr. J. Korthals-Altes, wenschte den jubilaris van harte geluk. We plaatsen hier nog de foto van mgr. W. A. van Dinter, inleven magister-generaal van de Orde der Reguliere Kanunniken van het H. Kruis, die op 71-jarigen leeftijd te Nijmegen overleed. Mgr. van Dinter heeft zich vele verdiensten verworven, speciaal voor de missie in Noord-Amerika. Rechts: Bij de ontginning van gemeentegronden te Heerlen is men op overblijfselen gestooten van een Romeinsche vesting. Dr. H. JBeckers, onder wiens leiding thans opgravingen norden gedaan, bij een zu 'I-fragment. Vele ladingen blozende appels komen van alle kanten naar de Bossche veilingwaar ze, naar grootte, worden gesorteerd. Een kijkje bij de sorteermachine Links: Op 2 November hoopt de heer H. Spork te Heerlerheide zijn 25-jarig jubileum te vieren bij de Staa tsmijn „Hendrik"De zilveren jubilaris. SkHRHI Roermond» Mannenkoor jubileerde in diamant. De president, de heer Diebeis, sprak de feestrede uit in het St. Ghristoffelhuis. Naast hem burgemeester B. Reymer. (4 foto's Het Zul<len, 1 foto Lenarts, 1 foto Polygoon en t foto's Panorama) Is het misschien met Vu' tanden ook zo gesteld?: van voren blinkend wit en van achteren aangetast door tandsteen Vindt U deze gedachte angstaanjagend? Het kan ook niet anders, want wat is gevaarlijker voor het gebit dan een laag tandsteen, die langzaam maar zeker het uitvallen van de tanden veroorzaakt! Tandsteen is zoo hardnekkig, dat het niet met gewone tandpasta's is te ver wijderen. Poets daarom Uw tanden geregeld met Solidox, de enige tandpasta, die Sulforicinoleaal bevat en hierdoor het gevaarlijke tandsteen voorkomt en verwijdert zonder het kostbare tandglazuur aan te tasten. Solidox, de bijzondere nieuwe tandpasta van Nederlands fabrikaat, houdt de tanden niet alleen schitte rend wit, maar vrijwaart ze ook volkomen voor de gevaren, die tandsteen met zich meebrengt. Vooral in deze tijd moet U meer dan ooit aandacht schenken aan de hygiëne en dat geldt ook voor Uw gebit. Poets Uw tanden voortaan tweemaal per dag met Solidox Tandpasta en ga minstens om het halfjaar naar Uw tandarts. Alleen deze tandverzorging is een waarborg voor een gezond gebit en blinkend witte tanden. Alleen Solidox bevat Sulforicinoleaat (Ned. Oc trooi 19178), dat tandsteende oorzaak van ver schillende tandziekten, voorkomt en verwijdert.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 23