FOTONIEUWS uit Limburg en Brabant .Colla" Gerfontaine, lcellner in de Maastrichtsche stationsrestauratie, vierde onder groote belangstelling zijn zilveren jubileum. De jubilaris te m idden van fam ilie, directie en personeel. Feest in het welpennest te Den Bosch. Als een nieuw broertje bij de welpen wordt aangenomen moet hij tie belofte van trouw en vriendschap af leggen aan de akela. Alle welpen zijn daarbij aanwezig en er heerscht groote vreugde onderling! 9 foto's „Het Zuiden" 1 foto Barten 9 foto's Panorama Houdt u van zwammen t In het Natuurhistorisch Museum te Tilburg werd een interessante padden- stoelententoonsteUing gehouden. Ken jeugdige kon- ster bestudeert een vliegenzwam. Bij hei zoeken naar geschikte schuilgelegenheden voor de Maas- triehtsehe bevolking vond men kilometerslange, ondergrondsche gangen, gegraven in de tweede helft der 18e eeuw. Er zijn plan nen om hiervan een bezienswaardigheid te maken. Een ro mantische opname van de in goeden staat zijnde gangen. Trotseh op het resultaat! Een jonge dame, die blijkbaa r een groot liefhebster is van den heerlijken ho ning, toonde op de Tilburgsche ho- ningmarkt een mooi resultaat van honingwinning uit een bijenkist. Links: Op-16 Nov. hopen de echt- genooten P. van Heeswijk en Petronella Claassen, Bosschestraat te Oss, den dag te herdenken, waarop zij vóór 50 jaar in den-echt verbonden teerden. De getrouwen Jeugdig redster onderschei den, De elfjarige Mia Yerhey, te Maastricht, redde van den zomer, met eigen levensgevaar, een tienjarig jongetje uit de Maas, dat zij terstond was nagesprongen, Nu mocht de kleine Mia van den burgemeester zelf een zilveren hanger met in scriptie, tan het Carnegie- heldenfonds, ontvangen, dien zij natuurlijk met trots draagt. Opruiming van krotwonin gen in Maastricht. In de Drie-Emmerstraat te Maastricht worden diverse krot won ingen opgeru im d, voor den aanleg der nieu we Stadhuisstraat. Sic transit Wij plaatsen hier nog een opname van het herstel-atelier van den Maastrichtschen distributiedienst, waar de, tegen een vergun ning ingeruilde, kleedingstukken worden hersteld en gereed gemaakt voor de verdeeling onder de behoeftigen, Uet echtpaar H. van Erp- Vis sers, Jan v. d. Heijdenstraat te Tilburg, is op 10 November 50 jaar getrouwd. De ge lukkige echtgenooten. In Veghel brak een zware brand uit in de maga zijnen der firma F. van Eert, De brandweer in volle actie. De E.A. heer K. J. L. Wouters, van Dongen, werd, per 1 Nov., benoemd tot burgemeester van Val- kenswaard. Een foto van den magistraat. Foto links: De heer J. F. J. de Jong, te Tilburg, was 25 jaar, als brievenbesteller, in dienst der P.T.T. De zilveren jubilaris.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 23