SOLIDOX FELIX HAMMER: Redder in den nood EEMtPRA CHTGEBIT! Maar de achterkant moet je niet zien 24 :t.„dsp.e9«,l0°nC voorW.nt wit. ,n a« AANZETSEL V> tandstee*4 V/aide A»n Vervolg van biz. 22 Hij sloeg de omgeving en het verkeer eenige minu ten gade, doch aangezien hij hierdoor eenigszins be duusd raakte, keerde hij zijn hoofd om en keek Lisa van terzijde aan. Hij kon haar heldere, groenige oogen en het zijige haar in het gedempte licht onderscheiden. Krullen schenen in de mode te zijn. Overal van die grappige kleine krullen als vraagteekens. Maar ze zag er werkelijk aardig uit nu eens een vrouw, dan weer een meisje. Wat voor een man zou het zijn, dien ze nu weer opgepikt had! „Ik denk, dat Carlotta je een telegram gestuurd heeft," zoo begon Lisa plotseling. „Ja, om de waarheid te zeggen deed ze dat," ant woordde hij en terwijl zij rakelings langs twee gewel dige vrachtwagens snorden, voegde hij er zenuw achtig bij: „Hebben ze de maximum-snelheid opge heven in den tijd dat ik weg was!" „Neen, natuurlijk niet," antwoordde Lisa. „Waar om denk je dat!" „O, zoo maar!" „Ik rijd maar een goede zestig," vervolgde Lisa kalm. Daarop wendde zij zich plotseling ernstig en vertrouwelijk naar hem om, haar hoofd in zijn rich- ting draaiend. „Weet je, Humphrey, ik ben erg blij, dat je gekomen bent." „Kijk toch alsjeblieft waar je rijdt," verzocht sir Humphrey in doodsangst. „Zeker, lieveling, kalm maar. Je zenuwen zijn niet erg goed. Ik denk, dat het aan het klimaat daar ligt. Maar heusch, ik ben blij, dat je gekomen bent. Ik maak me zoo bezorgd om Ruth." „0, was jij bezorgd om Ruth!" Sir Humphrey keek verwonderd op. „Ja, zij heeft nu een verschrikkelijken jongen aan de hand. Maar ik vermoed, dat Carlotta het je al bericht heeft." „Ja, ze heeft zooiets geseind," zei sir Humphrey droog. „Nu, hot is waar," lichtte Lisa hem in. „Die man is gewoonweg onmogelijk. Die arme Ruth heeft nooit veel kijk op mannen gehad." Sir Humphrey liet de op merking voor wat ze was tot het verkeer iets minder druk en dreigend was geworden. „Was er geen sprake van, dat jij ook kennis ge maakt had met een jongmensch?" informeerde hij ten slotte bedachtzaam. „Ik maak altijd kennis met jongelui," antwoordde Lisa zelfvoldaan. „Met hoopen." „Maar was er niet iemand speciaal!" „Carlotta heeft het recht niet om mijn persoonlijke aangelegenheden met jou te behandelen." „Evenveel recht als ze heeft om die van Ruth met me te bespreken, Lisa. Is het waar, dat je verloofd bent!" „Neen, dat is het niet. Albert en ik gelooven niet aan verlovingen." „Albert!" „Ja, Albert." „Maar, Lisa, je wilt me toch niet vertellen, dat je iemand uitgekozen hebt, die Albert heet!" „Waarom zou ik dat niet!" „0, ik weet het niet. Maar ik vind den naam niet erg passen bij den hoed, dien je draagt." Lisa reed een tijdje zwijgend door en scheen beleedigd te zijn. „Je houdt vast van Albert," zei ze ten slotte. „En je moet niets gelooven van wat Carlotta van hem zegt. Hij is hef. Hij is heerlijk. Om je de waarheid te zeggen, in sommige opzichten lijkt hij op jou." Maar sir Humphrey het zich door dit lokaas niet vangen. Hij was geneigd te antwoorden, dat hij niet gewoon was iets te gelooven wat ook maar iemand van zijn gezin tegen hem zei, maar hij kwam tot de conclusie, dat zoo'n opmerking in deze omstandig heden van gebrek aan tact zou getuigen. „Wat bedoel je eigenlijk," vroeg hij nu, „als je zegt, dat jij en Albert niet aan verlovingen gelooven!" „Verlovingen," zei Lisa uit de hoogte, „zijn vleesch noch visch." „Juist. Ik heb nooit gezegd, dat ze het wél waren. Maar beteekent het, dat je niet ernstig van plan bent met dien Albert te trouwen!" „Ik ben wel degelijk van plan met hem te trouwen. Ik zou met geen ander kunnen trouwen." „Zoo. En hoe denkt Albert er over!" „Nu, die aanbidt me natuurlijk." Sir Humphrey, die door dit gesprek niet veel wijzer was geworden, stond juist op het punt nog meer vra gen te stellen, maar op dat oogenbhk stopte de wagen met een schok, die zijn nek weer ernstig op de proef stelde en zij waren thuis. Lisa was al uit den auto en de stoep op, voor hij een voet op den grond had gezet. Tegen den tijd, dat hij zich losgewurmd had, was de butler er al met zijn bagage vandoor en zat Lisa alweer achter het stuur. „Ga je niet mee naar binnen!" vroeg hij. „Neen, het spijt me wel!" antwoordde Lisa vluch tig. „Carlotta en ik zeggen den laatsten tijd niet veel tegen elkaar, weet je. En bovendien heb ik een af spraak." Sir Humphrey glimlachte. Hij kende die perioden, waarin Lisa en Carlotta niet veel met elkaar spraken. Het beteekende, dat beiden onophoudelijk praatten zonder naar elkaar te luisteren. „Is het een afspraak met Albert!" vroeg hij beleefd. „Neen, met een vriendin vanavond," lichtte Lisa hem in. „Goeden avond dan, Humphrey. Het is prettig je weer te zien. Erg prettig." „Ja, maar zie ik verder niets meer van je vandaag!" „O neen. Morgen kom ik wel opdagen. Goeden avond en denk er aan, dat je vriendelijk bent tegen Pamela." „Tegen wie?" „Tegen Pamela. Dat is mijn nieuwe pythonslang. Ze is zóó lief." De wagen vloog weg alsof hij weggeschoten werd. Sir Humphrey bleef hem even nakijken, haalde daarna zijn schouders op en liep naar de stoep. Wordi vervolgd Wat ziet hij er gezond en sterk uit en wat een hagelwitte tanden? Je zou niet zeggen, dat ze van achteren aangetast zijn door tandsteen. Het is ook hier weer de schijn, die bedriegt Schitterend witte tanden zijn soms aan getast door verborgen tandsteen, het grootste gevaar voor een gezond gebit. Geleidelijk vormt zich een harde laag tandsteen op de tandhals, die ten slotte het uitvallen van de tanden veroorzaakt. Er is een heel bijzondere tandpasta, die tandsteen verwijdert, zonder het tere tandglazuur, het tandvlees of de slijmvliezen aan te tasten en dat is Solidox! Wist U, dat het gebit van 7 van de 10 mensen door tandsteen is aangetast, zonder dat men er zich van bewust is? Ook voor Uw tanden dreigt gevaar. Begin daarom met Solidox, voor het te laat is! Solidox, de nieuwe Neder landse tandpasta, bevat Sulforicinolcaal, het preparaat, dat tandsteen oplost, zonder het tandglazuur te schaden. Er is maar één middel om Uw gebit vrij van tandsteen te houden: Poets uw tanden tweemaal per dag met Solidox en ga minstens tweemaal per jaar naar den tandarts. TEGEN TANDSTEEN Solidox, de nieuwe tandpasta van Nederlands fabrikaat. Md

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 24