Gemengd FOTO-NIEUWS Be heer P. A. Al. Vogels, directeur der N. V'. Gloeilampenfabriek Vobate Tilburg, tuierde zijn zilveren jubileum. Het per soneel bood den jubilaris (links) enkele fraai schilderstukken aan. Op 60-jarigen leej- tijd is te Eindhoven overleden de heer Henri van Abbe, directeur en oprich ter van de Karei I- sigarenfabrieken en stichter van het be kende Van Abbe- museum aldaar. (10 foto's Het Zuiden, 1 foto Polygoon) Te Eindhoven had onder groote belangstelling de plechtige ter aardebestelling plaats van den heer Henri van Abbe. Be droeve stoet op weg naar de laatste rustplaats. Het echtpaar P. van Heeswijk- Klaassen te Oss vierde zijn gou den bruiloft. Be foto's van het krasse echtpaar. Het echtpaar H. Moonen-Kley- nen te Voerendaal (Ij.) vierde, onder groote belangstelling, zijn gouden huwelijksfeest. We plaatsen hier nog een foto van het zilveren bestaansfeest van „Roomsch Tooneel", te Ben Bosch, bij welke gelegenheid opvoeringen zijn gegeven en nog worden gegeven van Kees Af eekei's tooneelstuk „Be Nar." Scène uit het eerste bedrijf. Be heer Kees Spierings heep de regie. Vorige weck herdacht de congregatie van de Broeders der Onbevlekte Ontvangenis van Alaria, die op 21 Nov. 1840 door den II.E. heer mgr. L. II. Ruiten werd ge sticht, haar eeuwfeest. Een opname van hel moeder huis „Be Beijart". Be trekhond weer in trek! Boor de geringe vervoergelegenheid is de trekhond weer zeer in trek. Be boeren brengen er hun waren mee naar de marlet. Een opname te Alaaslricht, waar de trekhond ook waakhond is. Tweeëndertig arbeiders van de mijn „Laura" te Eygelshoven herdachten hun 25-jarig dienst jubileum. Wij zien hier de jubila rissen temidden hunner superieuren. Be bekende Beersche Overlaat zal in de toekomst niet meer in werking behoeven te treden, ten gevolge der kana - liseering van de Maas en door het aanleggen van een dijk, die door een nooddijk wordt voorajgegaan. Het aanleggen van den nooddijk op de plaatsen, waar de overlaat nog in den ouden toestand is. Be heer Jvan Gulik, president van de St. Tineentiusvereeniging te Ben Bosch, herdacht zijn 40-jarig jubileum als Vincentiaan. Be vice-president, de heer H. de Leeuw, wenscht den jnbilaris geluk.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 13