GEMENGD FOTONIEUWS Te Goes werd een. petard, dut voor den bruidsauto was gespannen, eenigszins schichtig. Een agent hield het dier in bedwang. Er was veel belangstelling voor het geval. Door den storm van de vorige week bleken ook de torentjes van de bekende kapel van O.L. Vrouw in Zand veel geleden te hebben. Een restauratie was dringend noodig. (4 foto's Hot Zuiden, 4 foto's Panorama, 1 foto I.enarts, 1 foto de Winter, 1 foto de Sof mier) Te Maastricht vierde de heer W. Broeks, Pastoor Wijnenweg, zijn zilveren jubileum, als houwer, bij de Staatsmijn „Mawrits". De delver van het zwarte goud. De heer Deeder, Meieher straal, Schaesberg, was 25 jaar werkzaam bij de mijn. De zilveren jubilaris. Een gevallene geëerd. Op het katli. kerkhof te Nienwenhagen ziet men dezen, met bloemen omgeven gedenksteen, waar op te lezen staat: „Hier rust in vrede Johan Luttgens, gestorven als held voor zijn vaderland." De heer M. v. d. Elzen, te Oss, hoopt op 9 December den dag te herdenken, waarop hij vóór 25 jaar in dienst trad der Nederla nd - sche Spoorwegen. De jubilaris. De goede Sint bracht een bezoek aan Eindhoven, waar hij harte lijk en met allen eerbied werd ontvangen. De Eerste Tilburgsche Kas- en Nut-konijnen fokvereeniging hield een groote tentoonstelling, waar 200 kooien werden bezet door vele fraaie exemplaren. Het bestuur bewondert de beste beestjes. De Bossche en Vughtsche Kijvereeniging organiseerde haar eerste cross-country in de omgeving van Vugh'. Een prachtige sprong. Berijdster mej. 8. van Zinnicq Bergmann.) Drukte in het oude „bassin" te Maastricht. Volgeladen schepen, paarden en wagens zor gen in dezen tijd voor het nood zakelijke vervoer. Een foto van liet bekende bassin, dat er weer uitziet als jaren geleden. Het hooge water van de Maas vormde een woesten stroom bij de stuw te hith Een foto van dit kunstwerk van de Maaskanalisatie.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 13