CREME MOU 1-XaUkleca 1 O nderhuidsche werking. onderhuid Waf zullen we eten f l l t t sche werking 29 (dus om liet boogje vóór de eerste 5 stok jes van den vorigen toer), 3 lossen, 1 dubbel stokje om de losse tussclien de 2 stokje3groepen van don vorigen toer, 3 lossen. 5 stokjes om het volgende lossen- boogje (dus om het boogje mi de tweede 5 stokjes van den vorigen toer), 2 lossen. Vanaf steeds herhalen. 24e. toer: 5 stokjes om het volgende lossenboogje (dus om het boogje vóór de eerste 5 stokjes van den vorigen toer), 3 lossen, 3 vasten en wel één 'vóór, een óp en een na het dubbele stokje, 3 los sen, 5 stokjes om het volgende lossen boogje (dus om het boogje na de 5 stok jes van den vorigen toer), 2 lossen. Vanaf steeds herhalen. 25e toer: 7 lossen, 1 vaste in de losse vóór de 3 vasten van den vorigen toer, daarna 1 vaste in ieder van deze 3 vasten en 1 vaste in de losse volgend op de 3 vasten, zoodat we dus 5 vasten naast elkaar krijgen, 4 lossen, 5 stokjes om het lossenboogje tusschen de 2 stokjesgroe- pen van den vorigen toer, 4 lossen. Vanaf steeds herhalen. 20e toer: 5 stokjes om liet lossen boogje. na de stokjesgroep van den vo rigen toer, 4 lossen, 3 vasten boven de 3 middelste van de 5 vasten van den vorigen toer, 4 lossen, 5 vasten om het lossenboogje vóór de volgende stokjes- groei» yan den vorigen toer. 2 lossen. Vanaf steeds herhalen. 27e toer: met. halve vasten over de 5 stokjes, 5 stokjes om het volgende lossenboogje (liet. eerste stokje vervan gen door 3 lossen), 2 lossen, 1 dubbel stokje in de middelste, van de 3 vasten van den vorigen toer, 2 lossen, 5 stokjes om het volgende lossenboogje, 2 lossen; om het volgend lossenboogje (dus om het boogje tusschen de 2 stokjesgroepen van den vorigen toer) haken we: 1 dubbel stokje, 1 losse, 2 dubbele stokjes, 3 lossen, 2 dubbele stokjes, 1 losse, l dubbel stokje, 2 lossen. Vanaf steeds herhalen. 2Se toer: met halve vasten over de 5 stokjes, 5 stokjes om het. volgend lossenboogje, 2 lossen, 5 stokjes om het; volgend lossenboogje (dus om het boogje na liet. dubbele stokje van den vorigen toer), 2 lossen, 2 dubbele stokjes om do losse tusschen het le en 2e dub bele stokje van den vorigen toer (dus 1 lossenboogje overslaan), 1 losseom het volgende lossenboogje van 3 lossen haken we2 dubbele stokjes, 1 losse, 2 dubbele stokjes, 3 lossen, 2 dubbele stokjes, 1 losse, 2 dubbele stokjes; dan 1 losse, 2 dubbele stokjes om de losse tussen het 5e en 6e dubbele stokje van den vorigen toer, 2 lossen, 5 stokjes om het boogje na de stokjesgroep van den vorigen toer, 2 lossen. Vanaf steeds herhalen. 29e toer: met halve vasten over de 5 stokjes. 5 stokjes om liet lossen boogje tusschen de 2 stokjesgroepen van den vorigen toer, 1 losse, 2 dubbele stokjes tusschen het 2e en 3e dubbele stokje van den vorigen toer, 1 losse, 2 dubbele stokjes tHSSchen het 4e en 5e dubbele stokje, 1 losseom liet volgende lossenboogje (van 3 lossen) haken we: 2 dubbele stokjes, 1 losse, 2 dubbele stokjes, 3 lossen, 2 dubbele stokjes, 1 losse, 2 dubbele stokjes; dan 1 losse, 2 dubbele stokjes tusschen het 8e en 9e dubbele stokje, 1 losse, 2 dubbele stokjes tusschen het 10ejen 11e dubbele stokje, 1 losse. Vanaf steeds herhalen. 30e toer: niet halve vasten tot het mid delste van de 5 stokjes van den vorigen toer, 2 dubbele stokjes in de middelste van de 5 stokjes, 1 losse, daarna 2 dub bele stokjes, 1 losse tusschen het 2e en 3e, 4e en 5e, 6e en 7e dubbele stokje van den vorigen toer; om het volgend lossenboogje (van 3 lossen) haken we: 4 maal afwisselend 2 dubbele stokjes, 1 losse; waarna 2 dubbele stokjes, 1 losse tusschen het 10e en lie, 12e en 13e, 14e en 15e dubbele stokje van den vorigen toer; Vanaf steeds herhalen. 31e. toer: 2 dubbele stokjes boven de 2 dubbele stokjes van den vorigen toer, 3 lossen, 1 vaste om de losse tus schen het 2e en 3e dubbele stokje, vérder 8 maal afwisselend 3 lossen, 1 vaste om de volgende losse (we slaan dus steeds 2 dubbele stokjes over), 3 lossen. Vanaf steeds herhalen. 32e toer: 2 dubbele stokjes boven die van den vorigen toer, 4 lossen, 1 vaste om het 2e volgende lossenboogje (dus één lossenboogje overslaan), 7 öiaal (4 lossen, 1 vaste om het volgende lossen boogje); 4 lossen. Vanaf steeds her halen. 33e toer: 2 dubbele stokjes boven die van den vorigen toer, 5 lossen. I vaste om het 2e volgende lossenboogje, 6 maal(5 lossen, 1 vaste om het vol gend lossenboogje); 5 lossen. Vanaf steeds herhalen. 34e toer: 2 dubbele stokjes boven die van den vorigen toer, 6 lossen, 1 vaste om het 2e volgende lossenboogje, 5 maal(6 lossen, 1 vaste om het volgende lossenboogje); 6 lossen. Vanaf steeds herhalen. 35e toer: 2 dubbele stokjes boven die van den vorigen toer, 8 lossen, 1 vaste om het 2e volgende lossenboogje, 4 maal: (8 lossen, 1 vaste om het vol gend lossenboogje); 8 lossen. Vanaf steeds herhalen: 30e toer: 2 dubbele stokjes boven die van den vorigen toer, 10 lossen, 1 vaste om het 2e lossenboogje, 3 maal: (10 lossen, 1 vaste om het volgende lossenboogje); 10 lossen. Vanaf steeds herhalen. 37etoer:* 1 vaste tusschen de 2 dub bele stokjes van den vorigen toer. 12 lossen, 1 vaste om het 2e volgende los senboogje, 2 maal: (12 lossen, 1 vaste om liet volgend lossenboogje); 12 lossen. Vanaf steeds herhalen (we sluiten den toer met een halve vaste in de vaste tusschen de 2 dubbele stokjes). 38e toer: met halve vasten tot in liet midden van het volgende lossenboogje. verder steeds afwisselend 1 vaste om het volgende (den eersten keer dus om hetzelfde) lossenboogje van den vorigen toer, 14 lossen. Nu wasschen we het kleedje, stijven het in een oplossing van Arabische gom en spannen het op een doek. Zondag: Roastbeef. f Andijvie. Aardappelen. I Fruit. y Maandag: Vermicellisoep. I Koud vleesch. Savoyekool. J Aardappelen. f Dinsdag Hutspot met groene i erwten. Woensdag Voedzame groentesoep van paardenvleescli. Drie in de pan. 5 Donderdag: Saucijsjes. Roodekool. Aardappelen. 1 Maizenavla. l Vrijdag: Garnalengeliakt. Gesmoorde koolraap. Aardappelen. Vruchtensoep. j 5 Zaterdag: Groentepannekoek. 5 Aardappelen. I Rijstebrij. De door artsen aanbevolen tandpasta bevat 0 0075% organisch jodium, waarvan v 0000035 gr. jodium door het tandvleesch opgenomen en daardoor in de inwendige organen van het lichaam verspreid wordt. JocL'D\4xlililc<xi is een aangenaam schuimende tandpasta van uitstekende kwaliteit (zonder chloorzure calium) met een lekkere frissche smaak. De uiterst kleine hoeveelheid organisch jodium is voldoende om de mondholte gedurende langen tijd te ontsmetten (wetenschappelijk bewezen!) en daardoor de tanden zoowel als het tandvleesch voor ontsteking en vooral ook tegen de in de geheele wereld verspreide tandwolf (Paradentose) te beschermen. JctL'ïjKaliJclcca is voorts door artsen erkend als voorbehoedmiddel tegen verkoudheid, aderverkalking (Arteriosklerose) en als stimulans voor alle lichaams functies. Oueisser Co Hamburg 19 DepotPharmaceuti- sche Union, Hilversum P de Hooghlaan 34 De aangenaam schui mende Gezond heids-Tandpasta. De ervaring heeft geleerd, dat tee re plaatsen, zooals de zachte huid van de oogleden niet gemasseerd mogen worden, want «laardoor zouden zij uitzetten en dus meer rimpels vertoonen. Ilier toont Creme Mouson haar Iiuidverzorgende kracht, liet is voldoende de Creme Mouson op deze teere plaatsen slechts een weinig aan te tippen. Direct werkt de Creme Mouson op de huid iti en begint van binnenuit te werken. Dat is de l>e roem de onderhuidsche werking. In enkele minuten is de Creme Mouson verdwenen. Uw .huid is glad en mat geworden. y<r\ Opeen harde huid hecftCreme Mouson dcrrlfde ■erLiup h. v. op Uw handen. Natuurlijk t L: de Creme Mouson hier dikker aan brengen, krarhtig inwrijven en langer laten inwerken. I' zult met vreugde opmerken, dat deze harde huid hij het inwrijven steeds zarh- ter en soepeler wordt. met Vraagt ook het heerlijk geurende en verfrisschende Mouson Lavender „with the mailcoac/r.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 27