O c die datgene voor u wenschen te doen, wat u bezwaarlijk aan an deren .zoudt durven toevertrouwen. Al spoedig liadden eenige honderden gezinnen zich op deze instelling geabonneerd. Trou wens niet voor alle diensten is het noodzakelijk geabonneerd te zijn. Hulp, service in den waren zin te geven, staat op den voorgrond bij deze actie. En het is een lust te zien, hoe hier met animo, met pleizier gewerkt wordt, op de eerste plaats om werkzaam en voor medemenschen nuttig te zijn. En ook, omdat het een zeldzaam voorrecht is, te werken louter onder gelijk gezinden en gelijkgestemden. En zóó aanstekelijk werkten dit enthousiasme en dit voor beeld, dat in Rotterdam en Arnhem reeds eenzelfde dienst ge sticht werd, en dat er thans ook te Velp, Hilversum, Zutphen en zelfs Brussel in voorbereiding zijn. Jawel, maar hoe dat nu zit met die olifanten, wilde u Om in noodgeval de zieke huisvrouw aan haar dieetmaaltijd te kunnen helpen volgen de dames van Tot Uw Dienst 'n specialen cursus. graag weten. Ja, in vollen ernst desverlangd wor den die u ook door Tot Uw Dienst geleverd. En het is het rijk, dat daarvan profiteert. Men heeft name lijk vele der kunst schatten onzer mu sea in veiligheid gebracht in onze duinen, waar daar toe onderkomens in het zand zijn uitgegraven en in beton opgebouwd. Deze worden dan weer met zand bedekt en dat zand moet worden aan gestampt. Voor de daartoe tot nog toe gebruikte kikkers is geen benzine beschikbaar. En toen men zich het hoofd er mee brak, hoe aan een olifant te komen, die dit stampwerk zou kunnen overnemen, kwam iemand op het denkbeeld de nergens voor staande hulp van Tot Uw Dienst in te roepen. En wat dacht ut Op het oogenblik loopen er twee olifanten te stampen, dat hooren en zien u vergaat Hebt u ook zoo'n last, dat uw verduisteringsmateriaal zoo hardnekkig blijft kieren f Tot Uw Dienst heeft in een uurtje al uw kieren onder de knie. Als u geen hulp hebt en toch noo- dig uit moet Tot Uw Dienst heeft wel iemand, wier lust en leven het is, op uw baby te passen Wat ze voor de brandstofdistributie allemaal van je weten moetenDal in te vullen, laat u 't best maar aan Tot Uw Dienst orer(Eigen opnamen) En ook de kunst om met de tijdens de distributie meest schaarsche hulpmiddelen toch een voldoenden en smakelijken maaltijd te bereiden heeft voor Tot Uw Dienst geen geheimen meer.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 7