GEMENGD FOTONIEUWS 21 9 Foto's Het Zuiden 2 foto's Panorama. De heer G. H. Verlijsdonk herdacht, onder groote belangstelling, den dag, waarop hij vóór 23 jaar in dienst trad als baas bij de Af. V. Stoomsteenfabrieken te Deurne. De zilveren jubilaris. Te Schinnen werd de B. E. deken F. Custers plechtig geïnstalleerd. De jeugd van Schinnen brengt eerbewijzen aan den nieuwen herdei De vlam in den oven. Door de A'. V. Destructor van de ,,A'. C. B." te Son is, vanwege de enorme uitbreiding, een nieuw ketelhuis in gebruik genomen, 't welk met eenige plechtigheid gepaard ging. Prof. dr. B. van Bergen, directeur van den Veeartsenijdienst, brengt het eerste vuur in den oven. Rechts: De echtge- nooten B. Kragt- Van Gestel, te 's-Bertogenbosch, ï- deelden een halve *-',*+ 4 eeuw lief en leed. Bet echtpaar (ge- heel rechts en links met nog drie leden van het nageslacht gekiekt, We plaatsen hier nog de jota van den grooten brand te Boxtel, waardoor een winkelpand en magazijnen geheel werden verwoest. Belaas kwam een jongetje van 9 jaar bij de catastrofe om het leven. Een foto van het uitgebrande gebouw. suikerwerken en lekkernijen in frestgroep bijeen. Links: Bier zijn de vier geslachten der familie Slangen, te Bleijerheide, in mannelijke lijn. Vriendenkringde verdienstelijke tooneelvereeuiging te Maastricht, mocht haar derde lustrum vieren. - Bestuur en leden bij het vaandel. Zooals wij reeds meldden vond te Maastricht de offieieele huldiging plaats van den musicus Benri Bermans, bij gelegenheid van zijn zilveren jubileum als dirigent van het Stedelijk Orkest. De burge meester van Limburgs hoofdstad, jhr. in r. W. Mich iels van Kessen ieh, sprak den jubilaris hartelijk toe. L'rn dirigent Benri Hermans te Maastricht, die in zilver, als orkestleider, jubileerde, zien we hier, met zijn echtgenoote, in 'n weelde van bloemen, inde hal van 't raadhuis. Tot organist van de St. Jan te Den Bosch werd be noemd de heer Piet Börmann, directeur-organist van de St. Leonarduskerk te 's-Hertogenbosch, We zien den musicus, zittend, derde van links, terwijl hij met zijn echtgenoote het afscheidsgeschenk (een fraai album) van het Leonardoskoor bezichtigt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 21