GEMENGD FOTO NIEUWS 21 1 !!v De tooneelvereeni- ging Konst na ar beidte Nieuwkuijk. herdacht haar 20-ja rig bestaan. Bestuur en leden der jubi leer ende vereeniging. De heer P. de Glerq te Roermond herdacht zijn zilveren functie, als ambtenaar bij de belastingen. Een groepsfoto van den jubilaris, met superieuren en collega's. 10 foto's Hei Zuiden, 3 foto s Panorama, 1 foto Lenarts, 1 foto Foto-Sohl. De heer LI. A. Mus- kens vierde zijn zil veren jubileum bij de s-Hertogenbos- sche politie. Mr. dr. L. W. H. Regout mocht zijn zilveren jubileum vieren ah directeur der Poreelein- en Muu rtegelfabriek „Mosa" te Maas tricht. Bij die ge legenheid werd hem door '1 personeel een door A nton van Wely fraai geschilderd portret aangeboden, waarvan wij de re productie plaatsen. De brandweer te Orthen kreeg voor haar leden ff praetiseh uniform De stoere mannen poseerend bij een Magirusladder. Op 26 April hoopt het echtpaar W van Gestel-W. van den Lnngenberg te üdenhout het gouden huwelijk te herdenken. De getrouwen Rechts: De secretaris-ge neraal van 't departement van Volksvoorlichting dr. T. Goedewaagen heeft in gezelschap van de heer en L. A. M. van Anrooy, wiul. hoofd van de afd. Bouwkunst, Beeldende Kunsten en Kunstnijver heid, en jhr. S. M. S. de Ranitz, hoofd van. de af- deéling Juridische Zaken, een bezoek gebracht aan 's-Hertogenbosch. Burge meester van Lanschot geeft een uiteenzetting van de kunstschatten in het Bos sche stadhuis. In het Dinghuis te Maastricht werd een expositie gehouden van de werken van stedelijke kunstenaars, welke als prijzen voor de Paaschloterij werden ver loot. Een hoekje der fraaie expositie. Rechts: In Maastricht bokst men weer! Een aardig snapshot van den eersten openbaren boks wedstrijd, die in de Staar- zaal, onder groote belang stelling, werd gehouden. Sport en gymnastiek voor de doofstommen. De directie van het doofstornmeninstituut te St. Michielsgestel gaat met den tijd mee. Voor de leerlingen, die toch al veel van het maat schappelijk leren moeten mis sen, is het een groot genoegen aan de gezonde sportoefeningen deel te nemen. Klimmen en klauteren! De heer M. Engelen vierde zijn gouden jubileum op de aardewerkfabriek „De Sphinx", te Maastricht. De jubilaris (2e van links) te midden van directie en hoofdambtenaren In Brabants hoofdstad zal een be gin worden gemaakt met de uit reiking van persoonsbewijzen. De burgemeester van Den Bosch, mr. E. van Lanschot, stelde zich persoon lijk op de hoogte van 'de werkzaam heden en liet een vinger af druk nemen Hier zijn de vier geslach ten, in vrouwelijke lijn, der familie Dohmen te Ohèvre- mont, bij Maastricht. De Brabantsehe kunstschilder Wim van der Plas exposeert in de Openbare Leeszaal te Den Bosch. De expositie werd muzikaal ingeleid door de heeren T. Schifferstein en Theo Trimbos

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 21