GEMENGD FOTONIEUWS P.S.V. ZUIDELIJK VOETBALKAMPIOEN 20 l)e voo-rjaiersbijenniarkt te Tilburg trok vele bezoekers. Belangstelling voor ile korven. (7 foto's Het Zuiden, 4 foto's Panorama, i foto's Smects) De Z. E. pastoor H. ltamaekersvan tie St. Theresia- kerk te Maastricht (links), en de Z.E. pastoor dos. Janssen, te Schar», dien wij zien rechts van tleketi Schoenmaeckers te Maastricht, vierden hun zilveren priesterfeest, onder hartelijke belangstelling. Vit den wedstrijd M.V.V.-Roer mond. Een aanval op het doel der gasten wordt afgeslagen. Dier waren eens de rotswoningen van het Oeuldal. Ten. gevolge van de afgravingen van den mergelwand zijn de oude rotswoningen in het Geuldal, te Geulhem, verdwenen. Het Limburgsche landschap doet zich echter nog in al zijn schoonheid aan ons voor! Philips' Sport Vereen iging, met haar gelijk spel (1-1) tegen Juliana, Spek- holzerheide, het kampioen schap voetballen der zui delijke afdeeliug van den Nederl. Voetbal Hond. We plaatsen hier, met een woord van hulde, een foto van de kranige kam pioenen. Een aardig spelmoment in den wedstrijd P. S.V.- ■Juliana, vóór het doel van Juliana. De Limburgsche keeper werkt den bal op jorsche wijze weg. P.S.V. is kampioen! De spelers verlaten het terrein tusschen opgetogen supporters. Hechts: Te Herkenbosch deelde het echtpaar II. Schreurs en E. Knops lief en leed een halve eenw. De getrouwen. In de textielfabrieken der firma Claus, te Mierlo, bij Helmond, brak een verwoestende brand uit. Een foto na de catastrofe. 't Wielerseizoen begonnen: Het ingezet met een fiksehen wedstrijd op de Bossche wielerbaan. Een moment tijdens den koppelwedstrijd w ielerseizoen werd tl et echtpaar L. Mensen en A Coop nut us te Baexem is SO jaar getrouwd. Het echtpaar A. Meusen- M. Kiggen was destijds getuige van de plechtig heid. We zien de vier oudjes, die allen nog een goede gezondheid gen iele», bijeen De heer JF. de Moor, te Heusden, was 2-5 jaar als gemeenteveld wachter in functie. Onder hartelijke bela ngstelling werd dit feit gevierd. De zilveren jubilaris.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 20