TENN1SKLEEDING Wii blijfi favoriei Ondanks velerlei moeilijkheden met ballen ziet het er toch naar uit, dat er dezen zomer zeker niet minder getennist zal worden dan andere jaren. Vandaar dat de tenniskleeding weer midden in de belangstelling staat En dan spreekt het welhaast vanzelf, dat men van vele kanten de vraag hoort opwerpen of het op zichzelf onpractische wit niet beter vervangen zou kunnen worden door een of andere niet al te besmettelijke kleur. Het antwoord hierop zal echter onveranderlijk luiden, dat, indien de moeilijkheden met het geregelde wasschen niet absoluut onover komelijk worden, men toch maar liever tot het eind toe moet vasthouden aan het traditioneele wit. En is het uiteindelijk toch noodig om een wat gedekter tint te nemen, dan vooral geen zoete fantasiekleurtjes, maar liever iets sportiefs, zooals bijvoor beeld marine met witte biezen. Bedrukte stoffen vallen al direct uitdesnoods zou men echter een ruitje of streep kunnen verwerken. Wat het model betreft vormt de bewegingsvrijheid een voor namen factor, zoodat er vooral genoeg speling moet zijn in den rug, de mouwtjes kort en vooral niet te nauw genomen moeten worden en het korte rokje wijd genoeg moet zijn. Draagt men blouse en rok, dan moet het bloesje zoo lang genomen worden dat het zelfs bij het levendigste spel nog niet uit den rok kruipt, want het lijkt allesbehalve sportief» als men telkens iets aan het toilet in orde moet brengen. Valt wit te verkiezen boven welke kleur dan ook, men neemt daartegenover de accessoires, zooals een bandeau om het haar in bedwang te houden, een sportief wollen jasje, de sjaal en desgewenscht ook de sokjes, in een of andere felle kleur, zooals helrood, hard blauw, fel geel of grasgroen. Te«kening«n RhW

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 30