FOTONIEUWS UIT HET ZUIDEN Opgewekt trekken de wandelaars door 't limburgsehe land, dat bloeit van lente. Uier zien we De heer Cuppers vierde onder hartelijke belangstelling zijn zilveren jubileum bij de Coöp Eiermijn te Roermond. De jubilaris met familie en feestvierenden. Op IJunia.s. hoopt de Z. E. pastoor J. 8ieben, te St. Odiliènberg, zijn gouden priesterfeest te vieren. Eenjotovan den eerw. jubilaris. (7 foto's Het dulden, 2 foto's Lenarts, 1 foto Hermans, 3 foto's Panorama) Onder groote belangstelling vierden de echtgenooten Van der Loo- Kusters, te Best, het gouden huwelijksfeest. De getrouwen. De jonge damspeler Van Engelshoven van de club „Kijk uit", te Beer, bij Maastricht, behaalde, na een spannen den strijd, het kampioenschap van Maastricht. De jonge speler werd in zijn plaats hartelijk gehuldigd. Eén man en elf vrouwen! Wij plaatsen hier nog.de foto van het gouden huwelijksfeest van het echtpaar A. van Heeswijk-Raaymakers, te Eerde, gem. Veghel. Het gelukkige bruidspaar tusschen goed gemutste gasten. Drie bruiden te Den Bosch In Brabants hoofdstad traden drie dochters uit het gezin Van Herpen gelijktijdig in het huwelijk. Ze waren de gezusters Marie, Mientje en Netty, met de heeren Henri Coppens, Joh. Pennings en Herman Vrieling. De drie gelukkige echtparen poseerden, na afloop der kerkelijke plechtigheid, voor onzen fotograaf. De burgemeester van- Bokhoven en Engelen, de E. A. heer A Willemse, vierde zijn 25-jarig ambtsjubileum. Een foto tijdens de feestelijke raadszitting. De heer Jos. Del- vaux, te Venlo, viert een drie-dubbel feest, gelegen in zijn do- jarig -jubileum als kanariekweeker, zijn 35-jarig jubileum als vak-journalist, terwijl hij zijn SOsten verjaardag beleejt. De jubilaris verwierf groote bekendheid op het terrein zijner werkzaamheden. Ten gevolge van de toenemende bebou wing vum het dorp Stein (L.) dreigt voor de oude omwallingen groot gevaar. Deze „wallen" omgaven Stein 4 d 5000 jaar geleden over een afstand van 2% km. We zien hier een gedeelte der praehistorische vestingwerken. I Honderdtwintig deelnemers reden in de ronde van Vlijmen, waarvoor zeer veel belangstelling bestond. Een aardige opname van het sportevenement. De echtgenooten JBrans-Hou tepen, te Oudenbosch, deelden lief en leed een halve eeuw. Het gelukkige echtpaar. een wandeltocht, georganiseerd door de „Wijker Wandelsport- vereeniging" te Maastricht, waaraan vele clubs deelnamen. De gebroeders Meyer uit Maastricht wonnen den 7 km langen singelloop, die U Roermond werd ge houden. De blijde broeders.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 21