FOTONIEUWS UIT HET ZUIDEN Over het oude Vrijthof, te Maastricht, trok weerom de plechtige St. Servaas-proeessie. De relieken en het borstbeeld van St. Servaas in den stoet. Aspergetijdl Ah het sonnetje schijnt schieten de aardige witte hopjes haast zichtbaar uit den grond. AspeigelijdBroertje is tevreden met zijn bossen aspergeszusje echter heeft verdriet, omdat zij geen boter en harde eitjes heeft bij haar lekkernij.' 1 foto's Hot '/uiden, 3 foto's Panorama. Aspergetijd! In '1 zuiden groeien ze weer, de heerlijke asperges. We maakten dezen keer eens opnamen ran do uspergeteett in Vlijmen. De resultaten, die daar in den laatsten tijd bereikt worden, evenaren bijna die van het bekende, aspergeeewlrum: Bergen op Zoom. Uitgestrekte aspergebedden in Vlijmen. Boven: De Z.F. heer O. J. Bueiens, te Woensel- Kivdhoven, vierde, onder groots belangstelling, zijn zilveren priesterfeest. Onder: Mgr. Sweens feliciteerde den Z.F. pastoor F. Hoffman, ie Tilburg (Heikant) met zijn 25-jarig priesterschap. Fen waardige figuur in de H. Bloed-processie, te Boxtelwas die van Maria, tusschen de bruidjes. Onder groote. belangstelling vond te Deurne een interessant eóncours- hippique plaats. De parade-opstelling. liet echtpaar V. d. Hcuvel- Drenth. Lijmheekstraat. Eind hoven, vierde het gouden hu welijksfeest. De getrouwen. Onder grooie belangstelling vierde de Z.F. heer P. Breu gelmans, pastoor te Bokhoven, zijn 25-jarig priesterschap. De burgemeester eau Bokhoven feliciteert den pastoor. llier zijn de vier geslach ten. in vrouwelijke lijn, der familie Oox-vam Bree, te Oei drop. Overgrootmoe der is 89, het achterklein kind 1 jaar. Het 'uitgebreide fabriekscom plex der N.V. Kristal-Unie te Maastricht werd grooteu - deels door een feilen brand verwoest. -■ Kade catastrofe. De heer A. eau der Sluys, Oran jestraat, Den Bosch, was 50 jaar werkzaam bij de K. F. An- tonio-Siyaren- abrieken. De gouden jubilaris. Te Maastricht werd n aanvang gemaakt met den verkoop van zomer-postzegels. De eerste klant bij de aardige stand.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 21