Helpt den sluikhandel en het clandestien slac hten bestrijden 12 5een noodeloos kwellen van dieren, terwijl bovendien het stallen der jonge beesten geschiedt in de slachlruimte. Hiertoe zijn slechts joden en hun handlangers in staat. 6 Deze misdadigers zijn de vijanden der volksgemeenschap. 1Agenten ontdekken een clandestien geslacht kalf op een vervoerwagen. 2. Bij onderzoek blijkt dat joden en hun handlangers in een smerige garage een clandestiene slachterij bedrijven. r\e sluikhandel en het clandestien slachten zijn de oorzaken, die een regelmatige voedselvoorziening van de Nederlandsche bevolking in gevaar brengen. Een zekere bevol kingsgroep, vooral die van de beter gesitueerden, maakt het aan ongure elementen nog mogelijk hun duistere praktijken voort te zetten. Wanneer een ieder in den strijd tegen deze volksvijandige elementen meewerkt, helpt hij een rechtvaardige en vol doende verdeeling van levensmid delen verzekeren. Het moet niet moeilijk zijn zich voor deze zaak te spannen. Waar komt het clandestien geslacht vee vandaan Zonder bonnen leder weldenkend mensch zal bij het zien van bijgaande serie foto's, welke ons van offieieele zijde bereikte, ervan worden overtuigd, dat wanneer- er zoo met de hygiëne gespot wordt niet alleen de voedselvoorziening gevaar loopt, doch ook de hygiëne op ernstige wijze wordt aangetast. Fütn'- Knk/Stapf. 4. Niet alleen werd hier een groot aantal voortijdig gelacht vee aangetroffen, maar ook 8. Eet smakelijk I Dit verwerkt tot 7. Let op de zindelijkheid I I Heeft u dan nog trek in een gehakt is een ernstig gevaar voor de 9. De vijanden van de voedselvoorziening worden door de stukje biefstuk zonder bon?l volksgezondheid. politie onschadelijk gemaakt. 3. Zij worden onderzocht en verhoord U

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 12