FOTONIEUWS UIT HET ZUIDEN Op de bijeenkomst van het Nederlandsch Agra risch Front te Bolde in Drente was het zóó druk dat men slechts met moeite een plaatsje kon veroveren. Een heuvel, die geheel in beslag ge- namen is. Een overzicht van het podium en een deel van 't publiek. Rechts: Een deel van het gehoor in landelijk costuum. Foto's: 7 Het Zuiden, 3 Polygoon, 7 Panorap De heer H. W.A. Pouwels, Kwartel- straat, te Breda, M-lj assistent bij de t Jut* Rijksbelastingen, ySj' mocht, mede door Sf. T 3K zijn andere func- ties, veel belang- stelling ondervinden op zijn zilvcrni jubileum.Een foto van dei jubilaris. In Helmond werd het nieuwe, kloeke postkantoor in ge bruik genomen. Een exterieur foto van het statige gebouw De heer JBek kers, Vaartje,Was- pik, vierde zijn zilveren jubileum bij de chroomleder- fabriek Tan Doorn-de Greeff, te Waalwijk. Een foto van den jubi laris. De heer L. van Halderen, Kei- straat, Baams- donk, was 25 jaar werkzaam bij de chroomleder- fabriek „Waspik- Hólland." De zilveren jubilaris. Voor liet eerst, sinds dertig jaar, zijn te Eindhoven paardenrennen, met weddenschappen, gehouden. Een opname tijdens de harddraverij, waarvoor veel belangstelling bestond. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van het openlucht theater en het 30-jarig bestaan der tooneelver. „De grens wachters", werd te Luykgestel het drama: „Het teeken des Kruises" met succes opgevoerd, Nero en zijn echtgenoote vóór den Romeinschen adelaar. Welkom, burgemeesterI De E. A. heer mr. M. Magnóe, nieuwe burgemeester van Bergerijk, werd op de grens der gemeente hartelijk verwelkomd. Mevrouw Magnée ontving een m-JDt ruiker fraaie bloemen. Te Best herdacht de heer van Zeeland zijn zilveren functie van gemeentesecretaris. Verschillende geschen ken werden aangeboden, De jubilaris sprak een har telijk dankwoord. In de bovenzaal van den Schouwburg op het Molen water te Middelburg worden momenteel werken van den Zeeuwschen kunstschilder Wim Helder tentoongesteld. De schilderijen, waaronder tal van fraaie landschap pen en stillevens, komen op deze expositie uitstekend tot haar recht. De burgemeester van Uden de E.A. heer G. L. Busk ens, vierde dezer dagen onder harte lijke belangstelling zijn kope ren ambtsjubilé. De jubilee- rende burgervader en familie, temidden der feestelingen, Zeeuwsche sport. Voor de zomercompetitie korf bal had te Middelburg een ontmoeting plaats tussehen Swift en de Goesche korjbalvereeni- ging Togo. Een span nend moment tijdens dezen wedstrijd. Links: Het echtpaar J. v. d. Westen-Boot. Vestkamt, Breda, is op 22 Juli 50 jaar gehu wd, De getrouwen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 21