FOTONIEUVfS UIT HET ZUIDEN De nieuwe -pastoor eau Gromvoirt, bij Den Bosch, de Z.E. Iteer Bakx, werd hartelijk door de bevolking verwelkomd. Ook bru idjes luisterden de ontvangst op. Denzoon van den bekenden musicus JII terts te Rosmalen, droeg zijn eerste HMis op. De jonge priester tusschen zijn ouders. Diamant' De burgemeester van Meche- len (L.), rnr. Merkelbach, kwam persoonlijk het diamanten echtpaar J. IIKuijpers- Krutzen gelukwenschen met het bijzondere huwelijksfeest. De burgemeester drukt het bruidje de hand. 13 foto's Het Zuiden 2 foto's Panorama Op S Augustus hoopt de burgemeester van Ginne- ken en Bavel, jhr. mr. Th. Serraris, den dag te herdenken, waarop hij vóór 25 -jaar zijn ambt aanvaardde. Een foto van den zilveren jubilaris. In het Natuur-theater te Oisterwijk wordt, met groot succes, opgevoerd Shakespeare's blijspel: Midzomer- dolheid(„Driekoningenavond"door de „Ghesellen van den Spele", onder regie van Caret Uriels. Een der zeer komische scènes. IIet gerestaureerde raadhuis ran Aarle-Rixtel werd ojjicieél in gebruik genomen. Een exterieur-foto van het gemeentehuis, dat juist naast de kerk gelegen is, waarvan men den toren ziet. Rechts: AUe inwoners van het dorpje Niftrik werden in de gelegenheid gesteld een steentje te leggen voor de n ieuwe kerk. Oud moedertje als metselaar. Een mooie sprong Op het concours hippique, dat te Oemert, onder groote belang stelling, werd gehouden, kon men de springkunst beicon- deren van een door een cowboy bereden paard. Chris Em its was de gelukkige winnaar t an de ronde van Bundè. die onder groote be langstelling plaatsvond. Chris in de bloemetjes De koe en de badkuip. .1/en kon een typische „badscène" aanschouwen op het plateau van don SI. Pietersberg te Maas tricht, waar een afgedankte badkuip tot drinkbak voor het vee werd gedegradeerd. Links: Edel rasTij dens de groote premie - keuring, te Haps, kon men dit aardige paarden-tafe reeltje aanschouwen. Het merk wordt aangebracht. Met vaca ntie op kosten van den patroon. liet per soneel en hun diverse ge zinnen (350 personen) der schoenfabriek „Jagil", uit Gilze, arriveerde voor een verblijf van vier dagen te Valkenburg. Deze vacan- tiereis werd door de direct ie van genoemde fabriek aan geboden. De blijde aan komst te Valkenburg. In Helmoud werd een interessante kringwedstrijd gehouden van den Geic. GymnastiekbonJ. De voor-werkster laat zien hoe het moet. Honderdjarige De heer Chr. overleden. - ïn Rijken was 40 Mei j.l. werd de jaar werkzaam honderdste ver- op de papier jaardag van Jo- fabriek „Maas- hminés de Jong, mond", te Dus- te Etten, op fees- sen. telijke wijze ge vierd. Na een korte ongesteldheid heeft Johannes thans het tijdelijke met het eeuwige verwisseld. II ij mocht zijn feest niet lang overleven

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 17