Fotonieuws uit het Zuiden Héél Oeulle vierde opgewekt het zilveren feest van den burge meester, jhr. A. van Aeffcrden, die 25 jaar zijn gemeente met energie en wijs beleid heeft bestuurd. (Jhr. v. Aefferden is in 1891 ie Roermond geboren). De jubilaris, met familie, voor het versierde raadhuis. In het sportpark lieer, te Maastricht, werden onder groote belangstelling atletiekwedstrij den gehouden. We fotografeerden „kanonnen" uit den 3000-meter-wedstrijd, V.l.n.r.Siem Petit, Leon Meijers en Hochstenbaeh. Rechts: Een ontspanningsoord voor mijnwer kers. liet Steinderbosch, gelegen onder den rook der staatsmijn Maurits te Lutlerade, werd ingericht als recreatieoord voor de m ijn - werkers. Een foto van het vacantiehuis, dat thans in gebruik werd genomen. De A.N.W.B. organiseerde een rijwiel- en wandeltocht, met onbekende bestemming, in de omgeving ran Eindhoven. Vit heel Nederland kwamen de deelnemers de bossehen en heiden van Brabant bewonderen, Een groepje wandelaars, waar onder zeer jeugdige, in de bossehen. Naar Limburgs hoojdstad. Een gezelschap studenten der Tilburgsche handelshoogesr.hool ondernam een excursie naar Maastricht, De studenten voor het monumentale raadhuis Links: Jhr. van Aefferden, burgemeester van Oeulle, moe,hl 'n gedenkwaardigen dag beleven op zijn zilveren ambtsfeest. Hij ontving vele geschenken en ook een fraai cadeau namens alle inge zetenen. De feestgroep in de bloemetjes. Foto's Het Zniden, 10 Op spontane wijze en onder zéér groote belangstelling werd de burgemeester van Oeulle gehuldigd, bij zijn zilveren jubileum. Vacautie in eigen land. Op de grillige mergelrotsen van het Limlrurgsche heuvelland voelt de toerist zich thans als in het Zwitsersche hooggebergte. Onze foto graaf maakte deze opname te Bemeten bij Maastricht. In het geheel gerestaureerde gemeentehuis van Aarle- Rixtel werd de eerste raadszitting gehouden, waarvan „Ons Zuiden" de foto geeft. De moede vaderen bijeen in de nieuwe omgeving. ZILVEREN JUBILÉ VAN GEULLE'S BURGERVADER De goudgele korenaren rijpten op de akkers in het zuiden. De kracht van het paard en de vakkennis van den boer verrichten het groote werk van den korenoogst.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 17