ZEEUWSCB IV I II I IV N De MidtleUmrgsehe Voetbalvereeniging vierde Zaterdag 23 Augustus haar 25-jarig bestaan met een receptie in Schuttershof. Het bestuur kreeg te midden van de bloemen een menigte complimenteuze toespraken te verwerken. eau M iddelhurg lieten zich op de receptie vertegenwoordigen door wethouder Paul, die den voorzitter namens het gemeentebestuur complimenteerde Rilland kreeg in de 's Heer Arendskerksehe wedstrijden te spelen tégen KapeUe een gean inteerde strij d. De korjbalvereeniging Seelto te 's Heer Arendskerke beleefde groot succes met de door haar georganiseerde seriewedstrijden, waaraan vele vereenigingen deel namen. De ontmoeting tusschen Swift uitmiddelburg en Blauw Wit uit Roosendaal trok bijzondere belang stelling. Op Maandag 25 Augustus was het een eeuw geleden, dat VUssingen een standbeeld oprichtte ter eere van zijn grootsten zoon Mirhiel Adriaanszoon de Rwyter. Nog altijd beheerseht het beeld een groot deel van den Boulevard. Na eenigc stagnatie is het rooien van aardappelen thans in vollen gang en de hulp van de vrouwen is_ daarbij van harte welkom. De langdurige regen- periode heeft in het Zceuwseh - Vlaamsehe landbouwgebied groote vertraging veroor zaakt in den graan oogst. Ten einde raad heeft men het koren hier en daar oparoote haopen gevoerd om hot beter tegen den invloed van het natte weer te beschermen. De opbrengst valt niet tegen Er wordt aangepakt bij den aanleg van het nieuwe markt plein in Oostburg men hóópt het bij de eerstvolgende pater - denkeuring al in ge bruik te kunnen namen. (Opnamen Panorama- Dellaert) I

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 12