FOTONIEUWS UIT HET ZUIDEN Schoeisel zonder bon. Onder groote belangstelling werd te Sint Oedenrode de Mie Brabantsch» Klompen- beurs gehouden. „Zijn 't nu Mompen oj schoentjes f' liet klempen koninginnetje op de beurs te St. Oeden rode. Wien de klomp past, trekhem aan Allemaal goed geklampt op de klompenbeurs te St. Oedenrode Na de installatie dankte de nieuwe burgemeester van Best voor de groote belangstelling van zijn gemeentenaren. Bronsveld heeft een historisehen molen. Deze z.g. dwangmolep werd in 1618 door den land heer Joost van Bronkhgrst, graaf van-Grogs* veld, geVouwd. In de laatste jaren railkté-kij- echter zoodanig in verval, dat hij onbruikbaar werd. Thans echter zijn pogingen in het werk gesteld tot behoud van dezen fraaien molen, waarbij de vereeniging „De Ilollandsehe Molen" haar medeleerling verleende. Honderden slaatjes werden gebakken door een bakker Ie Den Bosch, welke als een tract alle dienden voor de manschappen van den arbeids dienst. die den dienst verlieten. Burgemeester van Lanschot heejt af scheid genomen van den Bosschen ge meenteraad. Tij dens de toespraak van den scheidenden burgervader. De nieuwbenoemde burgemeester van Best (N. Br.), de edelachtbare heer L. Grof f en, is op 2 September j.l. plechtig geïnstal leerd. De nieuwe burgemeester op het bordes mm het raadhuis tijdens de zanghulde. Foto's Hot Zuiden - Moussault (2), Hot Zuiden - Fontijn (1), Het Zuiden - Fnrla (3), Panorama-de Jong (3), Reportage Service-van Meedelen (1), Reporta ge Serviee-Smeits Linse (1), Reportage Service Findhammer (1). vrouwelijke lijn, en mens te Eindhoven Hier zijn de vier ge neraties der familie Geélen te Peij, in e der familie Bem in mannelijke linie. Méér dan diamant. De echtgenooten I'. Klein-Haatimams, te Steenbergen, vierden, onder groote belangstelling, hun 65-jarige echtvereeiriging. Het bruids paar, omringd door de feestgenooten., vóór de versierde woning. Ook het kleine geitje heeft een aandeel in bet vervoer. De jongen wist wat hout-afval Ie krijgen en vervoert het per „bokkenwagen" naar de voorraadschuur van moeder

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 17