GEMENGD NIEUWS 16 De Groninger Politiesportvereeniging organiseerde vorige week districtsvoetbalwedstrijden. De elftallen van Winschoten en Emmen, die in den eindstrijd uitkwamen. Tiet elftal wan het district Emmen behaalde de overwinning. (Folkersi De hoofdcommissaris van politic te Groningen, de heer Ph. Blank, reikte na afloop van 'l voetbaltournofei van de Groninger Politiesportvereeniging de prijzen uit. (Folkers) Yf.DBODEN TT HOOI f Op 1 October j.l. herdacht de heer 11. Köllman te Utrecht zijn veertigjarig dienstjuhileum bij 't kleeding- magazijn „De Domte Utrecht. De huldiging van den jubilaris (links) door de directeuren, de heeren H. J. en B. W. Grove. (De Keyzer) De V.V.V. Utrecht organiseerde een fietstocht naar kasteel „De Haar". De deelnemers bij het vertrek van, het Verkeershuis aan den Catha- rijnesingel te Utrecht. (De Keyzer) De oude Utrechtsche stadsschouwburg is verkocht aan 't bestuur van de Rotterdamsche Volksuniversiteit. Het gebouw zal worden afgebroken. (De Keyzer) Dr. M. Euwe speelde in het N.V.-huis te Utrecht een simultaanwedstrijd tegen tweeëndertig leden van de schaakclub „Utrecht"De belangstelling was natuur lijk zeer groot. (De Keyzer) In Tivoli te Utrecht werd vorige week Bouwmeesteres schouwspel Sprookjesland ten tooneele gebracht. De Utrechtsche brandweerman liet zich zelfs door Buziau niet vermurwen en wees hem plichtsgetrouw op de mede- deeling „Verboden te ron ken". welke op Buziau's kleedkamer te lezen stand. (De Keyzer) De directeur van het P.T.T.-kantoor te Utrecht, de heer H. A. J. Boudier, heeft onlangs, bij het verlaten van den dienst, afscheid genomen van het personeel, dat hem bij die gelegenheid hartelijk huldigde. De heer Boudier spreekt een woord van dank. (De Keyzer)

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 16