EN DE SINT IN ZEELAND Drukte in de Goesche straten 13 Ook groot rader toont belangstelling voor de keurig verzorgde etalages. De goede Sint heeft, met zijn uitgebrei- den staf ook zijn intrede in Zeeland gedaan en de magazijnen en winkels met goederen gevuld. Thans is de tijd voor het koopen van geschenken en liet- maken van surprises met toepasselijke rijmpjes wederom aangebroken. En al missen we dan ook 's avonds de aanlokkelijke hel vel lichte etalages, die zoo'n groote aantrek kingskracht .uitoefenden, toch blijft zoowel jong als oud gefascineerd staan voor de spiegelende ruiten, waarachter in groote IIs we int maar genoeg finalen hadden verscheidenheid de waren liggen uitgestald. Per fiets, autobus of met den trein kwa men de buitenmenschen naar de Zeeuwsche steden, om er hun inkoopen te doen. Van de gezellige Sint-Nicolaasdrukte, die in de Goesche straten lieerschte, maakte onze fotograaf enkele aardige opnamen, welke we op deze pagina plaatsen. (Opnamen Panorama-Dellaert) De mennetten van buiten kunnen ziehaan de betoovering van de spiegelende ruilen, waar achter sta/iels lokkende geseken ken liggen, niet onttrekken. Deze Zeeuwsche boer heeft zijn eehtgenoote veilig langs het raam van den juwelier kunnen loodsen. Maar verderop wachten hem toch weer andere winkels en ook hij zal er aan moeten gelooren om stnnen met z'n De jeugd vermaakt zich in gedachten met het syeel- vrouwtje inkoopen te gaan doen. goed. dat achter het etalageraam prijkt. De keuze is klaarblijkelijk moeilijk: een ring al een armbandhorloge

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 13