De oorlog in beeld m Het stoffelijk overschat van den beroemden Duitschen vlieger, overste Mölders, werd voor de begrafenis opgebaard in hetRijks- luchtvaartministerie te Berlijn. (Presse Bild Zenfcrale Reportage Service) Aan het front bij Solloem is de strijd weer in alle hevig heid ontbrand. Met dit Duitsche kanon hebben de bedienende manschappen blijkens het aantal roode ringen op den loop reeds negenendertig vijandelijke pantserwagens vernield en bovendien nogzooals te zien is aan de witte ringen op den loop van het kanonvijf Britsche vliegtuigen neergeschoten. (Presse Bild Zentrale-Reportage Service) Honderd nieter voor het einddoel van dezen dag bleef de lichte auto weer eens vn de modder steken. De soldaten stappen uit om. den wagen los te werken. (Orbls-Holland) Duitsche gevechtswagens en vrachtauto''s passeeren op een doorwaadbare plaats een rivier aan het oostelijk front. Atlantic-H ol land Ren overzichtsfoto van de plech tige verlenging van het anti- kominternpact in de nieuwe rijkskanselarij te Berlijn, bij welke gelegenheid de rijks minister van buitenlandschc zaken, Joachim von Ribben- trop, een groote rede hield. De onderteekening van de ver- lengingsacte van het anti-kom internpact werd namens Italië verricht door den minister van buitenlandsche zaken, graaf Ciano (links), voor Duitsch- land door minister von Rib- bentrop (midden) en voor Ja pan door den ambassadeur in Berlijn, Oshima (rechts). (Prosse Hoffmann-Stapf)

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 18