e s u w s pop Het Zeeuws Popoverleg organiseert voorts in het najaar tweemaal de cursus "P.R. en Publiciteit voor Popgroepen", door Fer Abrahams (bekend van o.m. de Grote Prijs van Nederland). Meer informatie hierover vindt je elders in dit Popinfoboek. Er komt ook nog een "Beginnerscursus PA techniek" voor bands die zelf niet met hun mond vol tanden willen staan tegenover een PA-bedrijf, of iemand uit hun midden als mixer willen opleiden. Tenslotte denken we erover om een of meerdere voorlichtingsavonden te orga niseren over belastingen, sociale premies en verzekeringen met medewerking van deskundigen op dit gebied. Meer informatie krijgen alle bands via de "mailing" of de "Popinfokrant" maar je kunt ook de telefoon pakken en even bellen: 01180 - 82651 (op dinsdag, woensdag en donderdag). Het Zeeuws Popoverleg is eigenlijk een werkgroep van de Zeeuwse Culturele Raai Deze instelling, een advies- en ontwikkelingsorgaan voor het culturele leven in Zeeland, is gevestigd in het kantoor van het provinciaal opbouworgaan, Dam 31, te Middelburg. Bureaumedewerker Hubert Leeman is secretaris van het Zeeuws Popoverleg. Het Zeeuws Servicebureau voor Jeugd- en Jongerenwerk ver zorgt vooral de informatieve kant, zoals de uitgave van het Popinfoboek. De contactpersoon daar is Farida Winter. Het Servicebureau vindt je aan de Roozenburglaan 89a te Middelburg (in Dauwendaele) Via landelijke contacten blijft het Zeeuws Popoverleg steeds op de hoogte van de gang yan zaken in andere provincies. Een belangrijk instituut voor de hele Nederlandse popwereld is de Stichting Popmuziek Nederland in Amsterdam (Telefoon 020 - 6682255). Bands en podia kunnen er allerlei handige informati krijgen. De SPN geeft ook zelf een informatieblad uit: "Link", een vakblad voor popmuzikanten. In Zeeland is Link te koop bij muziekhandel Van Damme in Middelburg. Op Zeeuws niveau houdt het Popoverleg zelf alle actualiteiten vjit de Zeeuwse popwereld zo goed mogelijk bij. Er is regelmatig contact met podia en organi satoren en we knippen zelf alle berichten uit die in de Zeeuwse pers over popmuziek verschijnen! We proberen dus optimaal geïnformeerd te blijven. Zelf kun je ons daarbij helpen door nieuwtjes, wijzigingen in de band enz. enz. oo aan ons door te geven. Het adres is: Roozenburglaan 89a, 4337 JB Middelburg. Belangrijk nieuws, o.a. van jullie zelf afkomstig, vinden alle Zeeuwse Bands tenslotte weer terug in onze Popinfokrant die we ongeveer vier keer per jaar willen laten verschijnen.

Popinfoboek | 1989 | | pagina 4