SALT LAKE JAZZ BAND SECOND CHANCE Conclusie "Oort" betekent een aanzienlijke vereenvoudiging van de belastingwetgeving. Dat is winst. Wel zijn helaas oneigenlijke elementen mee binnengeslopen, die de uitvoering niet bepaald eenvoudiger maken. Te denken valt aan de kostenaftrek, waarin voor artiesten een dubbele uitzonderingsposi tie ontstaat en aan het begrip loon in natura. Wel kunnen we goed leven met het voordelige ver eenvoudigingssaldo. Inmiddels is alweer een nieuwe commissie aangesteld om te onderzoeken of verdere vereenvoudiging van de belastingen mogelijk is. Misschien komt er nog eens een tijd dat de belastingaangifte op de achterkant van een ansichtkaart gedaan kan worden. Dick Molenaar 53 Soort muziek Bezetting groep Dixieland met invloeden uit de New Orleans-revival Duur optreden Kosten Platen demo's Bijzonderheden Contactpersoon vocals banjo piano geluidstechniek trompet trombone sousafoon klarinet altsax vocals drums Eddie van Beek Rien de Jonge James Koelewijn Bram van Overbeeke Doris Everwijn Jan Heijnsdijk Hans Hamelink John Tilroe In overleg In overleg Geen Dansmuziek Vereniging J. Tilroe Elzenstraat 7, 4462 BS Goes, 01100 - 28672 Soort muziek Bezetting groep Duur optreden Kosten Platen demo's Bijzonderheden Contactpersoon Rock Mare Koelewijn Jan-Jaap van Duin Johnny de Rijcke Gerben Versteeg John Kesteloo zang gitaar zang toetsen drums zang basgitaar Ongeveer 2 uur 300,- onkosten 1 Demo: "We are on the run" Opgericht: 1987 J.J. van Duin P. Hendrikstraat 28 4388 KN Oost-Souburg 01184-62148 54

Popinfoboek | 1990 | | pagina 28