FM 15 - ft Rens Klaasse Logeeradres in Sint Kruis. Elly Naast logeeradres ook rustplek Herinneringen aan de schooltijd Zowel Elly als Raymond geven aan niet altijd de braafste te zijn geweest op school. Maar toch kijken beiden met positieve gevoelens terug op hun tijd op Sint Eloy. Raymond heeft echter wel spijt van dingen die hij heeft gedaan. Hij schaamt zich voor zijn wilde haren. Zoals die keer dat hij zijn klasgenoot, die zijn ‘pispaaltje’ was, in de brandnetels duwde. Daarvoor heeft hij hem vele jaren later zijn excuses aangebonden. Maar betrokkene kon zich het voorval Raymond landkaart stonden te kijken waar de dichtstbijzijnde camping was. Of een bij een benzinestation naar slaapgelegenheid zoekende fietser waarvoor het naastgelegen hotel ver boven zijn budget was. helemaal niet meer herinneren. Ook smeerde hij eens patchouli olie in iemands haar die vervolgens uren in de wind stonk. De school werd doordat hij kortsluiting veroorzaakte eens, overigens onopzettelijk, zonder stroom gezet. Bij het vak Duits wilde niemand op de voorste rijen gaan zitten. Dat kwam omdat de leraar altijd in zijn neus zat te pulken en de balletjes de klas inschoot. Maar soms kregen de leerlingen ook een koekje van eigen deeg. Tijdens de les van pastoor de Nijs ging er een stinkbommetje af. Daarop verliet hij het lokaal, deed de deur dicht en liet de leerlingen zitten totdat de stank over was. Leuke herinneringen hebben beiden aan de Franse avond die door de leraar Frans, de heer de Paauw, werd georganiseerd. Ook Vriend of logeeradres worden? Misschien hebben de leuke ervaringen van Elly en Raymond ervoor gezorgd dat je ook vriend zou willen worden of logeeradres. Voor 8,= per jaar krijg je de adressengids met de routekaart toegezonden. Maar er blijft ook altijd wel behoefte aan nieuwe logeeradressen. Als er toch één of meerdere kamers leegstaan en je het leuk vindt om fiets- en/of wandelervaringen met lotgenoten te delen is dat soms voldoende om zelf eens na te denken over de mogelijkheid om logies met ontbijt aan te bieden. Alle info is te vinden op www. vriendenopdefiets.nl/nl. REUNiSTENUERENiGiNG ZWiNCCLLEGE mni05 2C22 I I I f

Reünistenblad Zwincollege | 2022 | | pagina 17