HET RUIM 21 HSB105 2C22 Het Ruim Peter Filius Ico in zijn kantoor Als we samen door het gebouw lopen blijkt pas welke afstanden hij kan afleggen. In de self-storage afdeling zie je pas hoe efficiënt en nieuw alles eruitziet en dat alle gangen en trappen brandschoon zijn. Ook valt het op dat alles goed beveiligd is met camera’s. Als ik vraag of de hoge energie kosten geen probleem vormen vertelt hij dat alle units een eigen energie meter hebben en dus betalen wat ze verbruiken. In een van de buitenterrein van nog eens 20.000 m2 loopt hij wat af. Ico werkt ondertussen al meer dan 26 jaar voor de firma Oosterbaan vertelt hij, maar zo gevarieerd als nu was zijn werk nog niet. Hij houdt ook de administratie bij, ik heb veel verschillende computerprogramma’s moeten leren zegt hij eerlijk en ik zit best vaak achter mijn computerscherm. hallen worden de campers en caravans gestald. Ze staan op 20 centimeter van elkaar en zegt hij over een paar maanden staat het hier helemaal vol. Hier is hij er verantwoordelijk voor dat alles erin gaat maar ook volgend jaar weer uit moet als het seizoen weer begint. Verder in het gesprek wordt hij weer even gestoord omdat een camper bezitter zijn camper komt afleveren. Ik vraag of hij op het terrein woont want er staat ook nog een woning, maar nee, ik heb een mooi huis in Breskens dus de woning is verhuurd aan een ander. Ik vraag waarom er nog geen zonnepanelen op het dak liggen. Daar worden nu berekeningen gedaan of de dakconstructie het gewicht kan dragen. Voor het buitenterrein zijn ze plannen aan het uitwerken maar daar kan hij nog niets over kwijt. Ik ben onder de indruk hoe mooi het gebouw geworden is, goede afwerking, efficiënt, goed bereikbaar met de auto, ook in de hallen zelf, goed beveiligd volgens de laatste maatstaf en alles brandschoon. Ik kan me voorstellen dat Ico hier met veel plezier werkt. En zegt hij als laatste, ook de huurders vinden dit een geschikte locatie want alle ruimtes waren sneller dan verwacht allemaal verhuurd. Hij woont samen met zijn vriendin en zijn twee jongens in Breskens en na een dag veel lopen kan hij met de fiets naar huis, wat wil je nog meer. REUNiSTENUERENiGiNG ZWiNCCLLEGE

Reünistenblad Zwincollege | 2022 | | pagina 23