ULHKKE ■"j - V 22 1 Ik geef nog steeds Duits en vind het Na drie volle jaren zijn we weer op pad gegaan, op vakantie naar ons Zeeuws- Vlaamse landje deze zomer. We huur den een kast van een huis in Cadzand, want deze keer zouden alle ‘kids’ plus twee paar vrienden mee, weliswaar in verschillende combinaties, maar toch. Het schooljaar, het derde zonder nationale examens op grond van Covid, werd afgesloten. Heel wat collega’s vreemde talen namen afscheid. Som migen gingen met vervroegd pensioen, anderen konden de stap niet echt ne men en hebben nog een jaar extra als vervangers gewerkt. Ik ben benieuwd hoe ik op die stap zal reageren. Die stap wordt naar alle waarschijnlijkheid in juni 2024 gezet. We hadden ervoor gekozen om niet met het vliegtuig te gaan. Een van de rede nen was de chaos op de vliegvelden, veroorzaakt door te weinig personeel, een andere reden was, dat we cadeaus wilden meenemen en terug meenemen en last but not least moest er hagelslag ingeslagen worden. Puur en van het beste merk. vlinders, een geluksgevoel de luxe, so wieso altijd, omdat we dan op vakantie gaan, maar nu extra omdat we na de pandemie weer konden reizen, zonder mondkapje, zonder formulieren die ingevuld moesten worden, zonder een test te moeten nemenenen heerlijk om ook wat van de rijke Duitse cultuur op te kunnen snuiven op weg naar Cadzand. Tecklenburg was dan ook een geweldige keuze. Wat een geweldig klein stadje! Op de terug weg hebben we Salzuflen en Husum aangedaan, de laatste vanwege het feit dat Theodor Storm (Der Schimmelreiter werd door mijzelf als leerlinge op het Het moment dat wij in de auto gaan zitten en gas geven is altijd gevuld met LET OP I KINDEREN I, - -UI -j i i.w ZUDZAMX 1 Ij.

Reünistenblad Zwincollege | 2022 | | pagina 24