w ÉS 27 HSB105 2C22 Erik de Cocq mannen uit Raamsdonkveer Cees en Adri Melis de eersten, maar dat was niet moeilijk. Zij waren reeds de vrijdag met de camper afgekomen en hadden een plaatsje op het erf van de familie Verhage ingenomen. Cees vertelde dat hij gisteravond samen met zijn broer op de fiets naar Schoondijke was gereden om er iets te gaan eten. Er was helaas niets open dus restte er niets anders op dan terug te keren naar Het Klinket en in de camper werd dan maar een blik soep en een blik knakworsten genuttigd. Terwijl Cees en Adri zich te goed doen aan de eigen gebakken appeltaart van de familie Verhage met een bakje koffie, komen de andere gasten binnen druppelen. Ook zij worden ontvangen met een stuk heerlijke appeltaart met koffie of thee. Omdat de voorzitter van de commissie ULO Jannis Gossije de laatste week moest afzeggen vanwege een uitvaart, heette Erik de Cocq alle gasten van harte welkom op deze waarschijnlijk laatste ULO reünie. Ook commissielid Corrie Verhage-d’Hont had vanwege dezelfde uitvaart moeten afzeggen. Hij deelde verder mee dat erelid Jaap Keijmel onlangs is overleden. Jaap was jarenlang lid van de commissie ULO en redactielid. Na het welkomstwoord werden aan de tafels vele herinneringen opgehaald uit die mooie ULO tijd. Van Ab van der Linde hoorden we dat zijn broer Jan in juni van dit jaar was overleden. Jan was er in 2017 nog bij en af en toe flitste er een mooie foto van hem voorbij op het grote scherm in de zaal. Jannis Gossije had namelijk alle foto’s, die Tonnie v.d. Hooft tijdens de reünie van 23 september 2017 had gemaakt, op een usb stick gezet en zodoende konden deze op een reünie af. Hij dankte alle aanwezigen voor hun deelname aan deze reünie. En omdat zij als ULO commissielid stoppen, dankte hij ook de dames Corrie Verhage-d’Hont, Coby Becu- de Ridder en Addie Musson-Kommer voor hun inzet die zij gedurende vele jaren voor de commissie ULO hebben gedaan. Ook Tonnie v.d. Hooft werd bedankt voor het maken van de foto’s tijdens deze reünie en last but not least werd een luid applaus gegeven voor het team van Baltus Verhage voor de uitstekende verzorging van deze dag. Ondanks de magere opkomst kunnen we toch terugzien op een geslaagde reünie. Of het daadwerkelijk de laatste ULO reünie is geweest, valt nog te bezien. Enkele aanwezige reünisten boden zich spontaan aan om te helpen bij het organiseren van misschien een reünie over twee jaar. groot scherm worden weergegeven. Tineke Bruijnooge-Hensen had wat oude schoolfoto’s meegenomen, maar zij vond het jammer dat er geen oude klasgenoten van haar aanwezig waren. Ja en na het ophalen van die vele mooie herinneringen werd het tijd voor de inwendige mens. Het team van de familie Verhage had gezorgd voor heerlijke barbecuegerechten, die bij iedereen goed in de smaak vielen. Met een goed gevulde maag, werden buiten op het terras onder een stralend zonnetje de gesprekken voortgezet. Rond half vier was het tijd voor nog wat lekkers. Er werden heerlijke dessertjes gepresenteerd door de familie Verhage en iedereen smulde er op los. Intussen was Jannis Gossije samen met zijn vrouw nog even langsgekomen om de sfeer van deze reünie te proeven. Rond 17.00 uur rondde Erik de Cocq deze gezellige REUNiStENUERENiGiNG ZWiNCCLLEGE ■»-

Reünistenblad Zwincollege | 2022 | | pagina 29