6. Uitbreiding bestuur Het voorstel tot uitbreiding" van het bes^nrur wordt met algemene stemmen aanvaard. De vergaderinr stemt in met de voordracht van mevrouw B. Colh.en en de heer C.J. van Eralin- ren. 7. Easkonscissie 1 ?8? Namens de kaskcnnnissie 198?, besxaande uit de heren Ssuer en den Broeder, verklaart de heer den Broeder de kas gekcntroleerc te hebben. Alles is akkoord bevonden. De heren den Broeder en ce Kegx hebben zich bereid verklaard als volronde kaskcmmissie te fungeren. - B. Toetreding" Nederlandse Federatie Vrienden van Kusea Od 12* maart 31. heeft een celesatie var. het bestuur, bestaarde uit mevrouw van Nassau (voorzitter) en de heer Weber en mevrouw Cohen (sekretariaat)- deelgenomen aan de eersxe algemene vergadering van de Nederlandse Federatie van Vrienden van fêusea, in het Sinner Kuseum te laren. Doel: Nagaan - of het voor ce Vrienden in Vlissingen zin heeft lid te worden var. deze overko ene lende FederatieDe heer Weber licht in het kort de öoelstellinr van de Federatie toe. De Federatie, die los staat van enige overheids instantie, stelt zich onder meer ten doel, om door het stimuleren van onderling kontakt en uitwisseling van ervaring en ideeën, een bijdrage te leveren tot het optimaal funktio neren van de VriendenorganisetiesDe autonomie van de deelnemende organisaties zal onaanrexast blijven en de aan de fecers- tie-aktiviteiten verbonden kosten zullen laag gehouden worden. De voorzitter vraagt na deze toelichtinr of de versaderins akkoord raat

Den Spiegel | 1983 | | pagina 9