-2- A/QORWOORD Namens het bestuur van de "Vriendèn van het Vlissings Museum" nodig ik u uit voor het bijwonen van onze jaarvergadering, die zal plaatsvinden op 3 mei a.s, in het museum aan het Bellamypark 19 te Vlissingen. Aanvang: 19.30 uur. Van 19.30 uur tot 20.30 uur zal het huishoudelijk gedeelte worden behandeld. In het bestuur zal een kleine verandering plaatsvinden: De heer C. van Kralingen (nu bestuurs- en redaktielid)zal zijn.funktie als redaktielid tijdelijk neerleggen. Hij blijft nog wel bestuurslid. In zijn plaats zal als redaktielid komen mejuffrouw I, Milot. Zij zal de bestuursvergaderingen als toe hoorster bijwonen. Het bestuurslid de heer F. Groote zal ons bestuur gaan verlaten. Wij stellen als kandidaat voor het bestuur voor: de heer R. den Broeder. Eventuele reakties graag schriftelijk bij de voorzitter of het sekretariaat vöör 30 april a.s, Na het huishoudelijk gedeelte zal de heer R. de Ruyter uit Kloetinge een lezing houden met diavertoning over de Heraldiek, speciaal de Zeeuwse gemeente-wapens zal hij deze avond behandelen. Op 25 februari jl. heeft ondergetekende namens de "Vrienden" de Zeeuwse Culturele Dag in Axel bezocht. Vele nuttige en interessante on derwerpen werden besproken. Ook stonden er verschillende stands. Vanuit heel Zeeland was men hier vertegenwoordigd. Ook Vlissingen had een zeer goed informatief ingerichte stand. Mede werking vanuit Vlissingen werd verleend door de heer Ch. Peters, archivaris van de gemeente

Den Spiegel | 1984 | | pagina 4