-18- AKTIE RESTAURATIEFONDS "DE TROMP" Beste "Vrienden", het gaat goed met de aktie "Restauratiefonds "De Tromp". U weet wel, de aktie die we op 29 oktober 1984 gestart zijn om het scheepsmodel van de zogenaamde "Tromp I" te behouden. In de vorige "Den Spiegel" (Jrg. 3 nr. 1, december 1984) hebben wij hier aan ruimschoots aandacht besteed. Op dit moment hebben we bijna f 8.000,in het fonds. Nu hoor ik u allen al zeggen: "dat is nog lang geen f 20.000,die er nodig zijn om tot restauratie over te gaan. Maar daar kunt u allen aan meehelpen,door bijvoorbeeld een vrijwillige bijdrage te geven, hoe klein ook, want vele kleintjes maken toch één grote. Misschien kunt u ook eens proberen of u buren, vrienden, kenissen, relaties etc. kunt attenderen op deze aktie; misschien dat ook zij in de beurs willen tasten om een bijdrage te doen. Lukt dat niet, dan kunt u ze altijd nog lid maken van de Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum Vlissingen, dan heeft u in ieder geval al iets bereikt Wilt u een vrijwillige bijdrage geven, dan kan dit aan de balie van het Stedelijk Museum aan het Bellamypark 19 te Vlissingen. Zeg er_dan even bij "Restauratiefonds De Tromp", of maakt u uw geld over via postgiro 330198 of ABN rek.nr. 51.08.48.265 ónder vermelding van "Restauratie fonds De Tromp". Ik hoop, uiteraard met uw medewerking, dat ik u in de volgende uitgave van Den Spiegel kan berichten dat we de f 10.000,zijn gepasseerd. Mag ik op uw aller medewerking rekenen? C.J. van Kralingen

Den Spiegel | 1985 | | pagina 20