17 VERENIGINGSNIEUWS Ingezonden nieuwe leden Aan de redaktie, Het 'dagje Antwerpenwas een heel bijzondere dag. De bus was zeer comfortabel, de chauffeur vrien delijk en eveneens een voorzichti ge en goede bestuurder. Op de te rugreis tracteerde hij ons op een rit langs het havengebied.Dat was iets Het Scheepvaartmuseum was heel interessant en wij hebben genoeg tijd gehad om op ons gemak door alle kamers te wandelen. Het be zoek aan het deftige Stadhuis was ook niet te versmaden. Het avond maal in Restaurant Martinushoeve was uitstekend en is zeer zeker aan te bevelen. Wat wij ook zeer gewaardeerd heb ben is dat wij genoeg 'vrije tijd' hadden om iets van de stad te zien. Wij willen graag onze speci ale dank overbrengen aan mevrouw Van der Sluis-JanssensVan de door haar verzorgde dag hebben wij zeer genoten. Voor ons zeker een vervolg op deze excursies a.u.b. Met vriendelijke groet, N.M. Verdonk, K.A. Hill, J. de Waardt-Wijkhuijs Hoogtepunt. Het is moeilijk uit te maken wat het hoogtepunt was van de excur sie van "De Vrienden" naar Ant werpen op 12 september j.l. Was het: de charmante leiding van me vrouw Van der Sluis? Het bezoek aan het Scheepvaartmuseum met het gezellige kopje koffie?(Twee voor wie daar zin in had.) De twee uur 'winkelen' in een fleurig, zon overgoten Antwerpen? Het bezoek aan het Stadhuis met de vele mooie, historische zalen? Het om slaan van het weer van somber en dreigend naar een stralende herfstdag? De omweg langs de ha vens van Antwerpen met de onvoor stelbare containeropslag? De voor treffelijke maaltijd in de Martinus hoeve in het slaperige Zandvliet? De ongedwongenheid, die er de he le dag heerste? Ik weet het niet. Wel weet ik dat het geheel een hoogtepunt was voor de "Vrienden van het Museum',' waarvoor ik de organisatoren har telijk dank zeg en waarbij ik ze vriendelijk aanspoor om een derge lijke excursie nogmaals samen te stellen. Een dankbare deelnemer. In het afgelopen kwartaal hebben zich 10 nieuwe leden aangemeld: J. Beije, J.G. Fröberg, L. Louwerse, A.C. Macaré, M. Meulmeester, F.J. de Muijnck, J.L. Plansoen, A. Remkes, J. Simons, P. Stroo, Vlissingen Vlissingen Vlissingen Vlissingen Vlissingen Aagtekerke Vlissingen Vlissingen Vlissingen Vlissingen Alle leden namens het bestuur van harte welkom! Het ledental bedraagt hiermee thans 389.

Den Spiegel | 1987 | | pagina 18