25 EVENEMENTEN 2 mei: 2e LUSTRUMVIERING 20 mei: JAARVERGADERING 20 mei: LEZING vvv vlissingen zoeken. Zij konden luisteren naar kerstliederen die door het barbershopkwartet 'Golden Waves' ten gehore werden gebracht. Er was een drankje te koop en er waren hapjes, wel willend ter beschikking gesteld door restaurant 'De Beurs'. Al met al toch een gezellige mid dag, die voor wat de Vrienden betreft een jaar van aktiviteiten afsloot. Aafke Verdonk-Rodenhuis. Dit jaar, 1992, bestaat de Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum Vlissingen tien jaar. Dit tweede lustrum zal op een waardige en feestelijke wijze worden gevierd op zaterdag 2 mei 1992 van 14.00 tot 17.00 uur in het Stedelijk Museum, Bellamypark 19. Ter gele genheid van de jubileumaktiviteiten op die mid dag is het museum gratis toegankelijk voor het publiek. Zie voor hef programma de aankondi ging op blz. 10 van deze Spiegel. Op woensdag 20 mei 1992 wordt de 1 1 e le denvergadering van de Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum gehouden in het ge bouw van het gemeentearchief, het Gasthuis, Hellebardierstraat 2 te Vlissingen. De vergade ring begint om 19.00 uur en is uitsluitend toe gankelijk voor leden. De agenda luidt als volgt: 1Opening. 2. Notulen vergadering 23 mei 1991 3. Jaarverslag secretaris. 4. Financieel verslag 1991, verslag kascommissie en benoeming nieuwe kascommissie. 5. Samenstelling bestuur. Het bestuur stelt voor als nieuwe be stuursleden te benoemen: mevr. J.C. Wandel en de heer S.J. Postma. 6. Wijziging doelstelling vereniging. 7. Aktiviteiten in het komend jaar. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Het jaarverslag 1991 van het secretariaat ligt ter inzag bij de balie van het museum. Belangstellenden kunnen hier tevens een kopie van krijgen. Een populaire uitgave is hiervoor in Den Spiegel opgenomen. Het financieel jaarverslag 1991 ligt ter inzage bij de pen ningmeester, dhr. J. Weug, Willem Klooslaan 46 te Vlissingen, tel. 01 1 84-78251 Na de ledenvergadering volgt een pauze met koffie en gebak. Aansluitend: Op woensdag 20 mei 1992, om 20.00 uur in het Gasthuis, Hellebardierstraat 2 te Vlissingen houdt mevrouw Els van Ammers, hoofdinformatrice bij de VW-Vlissingen ter gele genheid van het 100-jarig bestaan een lezing met als titel: De VW-Vlissingen door de eeuw heen 1892-1992. De lezing geeft een terugblik op het verleden. Waarom en voor wie een oprichting van een Vereniging voor vreemdelingenverkeer. De ont wikkeling door de eeuw van een vereniging met goedwillende vrijwilligers tot een professio nele dienstverlening. De tegenwoordige positie van de VW als ondernemer en intermediair tus sen consument, bedrijfsleven en overheid wordt eveneens belicht.

Den Spiegel | 1992 | | pagina 24