VERENIGINGSNIEUWS 19 VAN HET BESTUUR NIEUWE BESTUURSLEDEN EXTRA ALGEMENE LEDENVERGADERING Een lid biedt een film (3 uur) aan over de bevrij ding en over Souburg. 10. SLUITING: De voorzitter sluit de vergadering en nodigt ieder uit voor de koffie, de lezing van boekbind- ster Marijn de Valk en het afscheid van mevrouw Van Nassau als voorzitter en mevrouw Van der Sluis als bestuurslid. Na de algemene ledenvergadering van 15 april j.l. hebben we afscheid genomen van Mevrouw W. van Nassau-Damen als voorzitter en van Mevrouw M.van der Sluis-Janssens als secretaris/redactielid. Beiden hebben voor onze vereniging veel betekend. Willemien heeft gedurende naar 12-jarig voorzittersschap de vereniging zien groeien tot een bloeiende ver eniging van bijna 500 leden. Ze heeft daar zelf een niet geringe bijdrage aan geleverd: veel leden zijn door haar aangeworven! Maar bovenal heeft ze met een grote inzet en met veel enthousiasme leiding gegeven aan bestuur en vereniging. Daarom was hef niet verwonderlijk dat er op deze afscheidsavond zoveel mensen aanwezig waren. Ook uit de gehouden toe spraken bleek veel respect voor de wijze waar op ze in deze twaalf jaar steeds weer hef belang diende van ons gemeentemuseum en de laatste jaren ook voor het archief. Ook Mariëtte heeft veel gedaan voor onze vereniging. Als secretaris en als redactielid van Den Spiegel. In de tot haar gerichte toespraken kwam vooral haar gedrevenheid en haar grote inzet naar voren. Namens alle leden van de vereniging wil ik beiden nogmaals bedanken voor al het werk dat ze voor onze vereniging hebben gedaan. De heer Leo Speckens is op de algemene leden vergadering van 15 april benoemd in het bestuur. De heer Speckens is woonachtig in Oost-Souburg en hij is werkzaam als leraar in het basisonderwijs. Hij heeft al vroeg een voor liefde gehad voor alles wat met de geschiedenis te maken had en daarom zijn wij blij dat hij zich als bestuurslid nuttig kan maken voor onze ver eniging. Het bestuur stelt voor om mevrouw Oonk-Peters en de heer A.Rijpert als bestuurslid te benoemen. Hiervoor zal in oktober een extra ledenvergade ring gehouden worden. Mevrouw Liesbeth Oonk-Peters is sinds enkele jaren woonachtig in Vlissingen en werkt op een basisschool in Paauwenburg. De heer Adrie Rijpert is gepensio neerd loods en heeft een grote bestuurservaring, 0.a. bij de Stichting Stadsherstel. De heer Rijpert zal namens het bestuur als redactielid voor Den Spiegel gaan optreden. Tot slot wil ik u allen, mede namens de andere bestuursleden, een goede vakantie toewensen, Sjouke Posfma, voorzitter Agenda voor een extra Algemene Ledenvergadering, te houden op: woensdag 1 2 oktober 1994 om 19.00 uur in het Gemeentearchief, Hellebardierstraat 2, Vlissingen. 1Opening 2. Verslag Algemene Ledenvergadering d.d. 1 5 april 1994 (opgenomen in Den Spiegel). 3. Samenstelling bestuur: Het bestuur stelt voor, mevrouw L.Oonk-Peters en de heer A.Rijpert als bestuurslid te benoemen. Tegenkandidaten kunnen schriftelijk worden aan gemeld bij de sekretaris, mevrouw E.Sauer-van Hees, Badhuisstraat 195, 4382 AM Vlissingen, tot uiterlijk 1 oktober a.s. 4. Wat verder ter tafel komt. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. DEN SPIEGEL

Den Spiegel | 1994 | | pagina 19