Van het bestuur Excursie 1995. Op 8 april en 13 mei brachten we in het kader van onze jaarlijkse excursie een bezoek aan kasteel Duivenvoorde te voor schoten, de schilderijengalerij van Willem V te Den Haag en de Ridderzaal en het nieuwe gebouw van de Tweede Kamer. Na afloop van de tweede excursie werd aan de deelnemers een evaluatieformulier uitge reikt. De deelnemers van de eerste excursie hebben dit formulier thuisgestuurd gekre gen. Het doel van deze evaluatie is onze jaarlijkse excursie nog beter te laten aansluiten bij de wensen die leven bij de deelnemers. Het is voor het bestuur van het grootste belang dat men weet wat er onder de deelnemers leeft. Uit de binnengekomen formulieren (totaal 19 stuks) blijkt een overgrote tevredenheid over de keuze van de evenementen van dit jaar en de organisatie ervan. Ook waren er nog wat aanvullende opmer kingen. Dat waren: aangeven hoelang er gelopen moet wor den tussen de te bezoeken objecten het aangeven van de moeilijkheidsgraad (bv. het lopen van trappen). - uitwisseling aangaan met andere vrien denverenigingen. - vooraf informatie geven over meenemen van museumjaarkaart en 65+ kaart en verrekijker. - liever geen koffie in de bus i.v.m. mor send 1 persoon) koffie werd met 'zorg1 gezet en geser veerd.! 1 persoon) - vriendelijke chauffeur. - fijn dat er royaal vrije tijd is/ lunchtijd vrij is.(meerdere personen) - groep was te groot (1 persoon) - één bus is beter dan twee bussen, zoals vorigjaar. - twee evenementen 's morgens en één 's middags, met ruime lunch- en middag pauze. (1 persoon) - misschien zijn twee bezoeken ook genoeg.(l persoon) bezoekduur Duivenvoorde mocht best langer evt. bezoek tuinend 1 persoon) goede sfeer en verzorging/begeleiding, (meerdere personen) soms vermoeiend door gebrek aan zit plaatsen in galerij (1 persoon), alle deelnemers zouden eigen deelne merslijst moeten hebbendl persoon). Tot slot was er nog iemand die schreef dat ze er bijzonder van had genoten en deze dag beslist niet had willen missen. Wat dat betreft, dat gold ook voor ons, de "bedenkers" van de excursie. Ook wij hebben er bijzonder van genoten.Vooral ook van alle positieve reacties die wij mochten ontvan gen. Een extra motivatie om er volgend jaar weer een fijne excursie van te maken. In ieder geval nemen we dan bovenstaande suggesties mee. Onze hartelijke dank hier voor. J. Weug. J. Wandel. L. Speckens. Verslag van de Algemene Leden vergadering, gehouden op 10 Mei 1995 in het archief, om 19.00 uur. Aanwezig: de leden van der Sluis, van Kralingern en van de Anker; de bestuursleden Postma, Weug, Sauer, Wandel, Speckens, Rijpert en Meerman. Afwezig met kennisge ving: mv. Oonk, afwezig zonder kennisgeving: hh Weber en van Dijk. 1. Opening. De voorzitter heet de aanwezigen om 19.10 uur welkom. 2. Verslag Algemene Ledenvergadering 12 Oktober '94: Dit wordt goedgekeurd en ondertekend. 3. Ingekomen stukken: Geen. 4. Jaarverslagen: a. Jaarverslag sekretariaat wordt goedge keurd. b. Jaarverslag penningmeester: de gemiddelde Den Spiegel, juli 1995 27

Den Spiegel | 1995 | | pagina 27