Van het bestuur Het zal oplettende lezers misschien opgeval len zijn dat op de eerste bladzijde bij de namen van de redactieleden de naam van Ronald den Broeder ontbreekt. Hij heeft te kennen gegeven met het redactiewerk te stoppen. Jarenlang heeft Ronald zich, samen met de andere reactieleden, enthousiast ingezet binnen de redactie en dat heeft geresulteerd in een Spiegel waar wij trots op zijn: een prachtig blad met kwalitatief goede artike len! Bestuur en redactie respecteren het besluit van Ronald en we willen hem, mede namens alle leden, heel hartelijk bedanken voor zijn grote inzet voor onze vereniging. Als laatste activiteit voor de zomervakantie stond op 24 juni de excursie naar Fort Rammekens op het programma. Na een fietstochtje naar Fort Rammekens hebben we daar op de binnenplaats de lunch ge bruikt. 's Middags gaven de heren Wilbert Weber en Doeke Roos uitleg over dit prachtige fort. Al met al een zeer geslaagde dag voor de deel nemers. Teleurstellend was het voor de orga nisatoren van deze dag dat, in plaats van de 40 verwachte deelnemers 28 Vrienden aan wezig waren. Op zondagmiddag 20 augustus j.l. vond de overhandiging van het door ons gekochte schilderij "Bombardement op Vlissingen" plaats aan het gemeentebestuur. Ondanks het warme weer waren veel leden aanwezig bij deze gebeurtenis. Burge meester van der Doef, beschermheer van on ze vereniging, nam dit schilderij namens het gemeentebestuur in ontvangst onder toe ziend oog van o.a de maker van dit kunst werk, Maarten Platje. Het schilderij zal niet in het depot verdwij nen, maar een plaatsje krijgen in het gemeente-archief aan de Hellebardierstraat. Ook dit seizoen proberen we weer de nodige activiteiten te ontwikkelen en we hopen dan weer velen van u te kunnen begroeten. Namens het bestuur, Sjouke Postma,voorzitter Burgemeester van der Doef neemt het schilderij in ontvangst Den Spiegel, oktober 1995 33

Den Spiegel | 1995 | | pagina 33